bodrum escort
Telegram Web

Telegram Web

Whatsapp ile benzer özelliklere sahip olan Telegram hem iş amaçlı hem de kişisel amaçlı olacak şekilde kullanılabilir.

Telegram web uygulamasısayesinde gönderilen ya da alınan mesajlara birden fazla cihaz üzerinden erişim sağlanabilir. Aynı zamanda fotoğraf ve video paylaşımına da izin veren uygulama kullanıcılarına geniş içerikler sunmaktadır. Bulut tabanlı mesajlaşma servisi olarak geliştirilen bu uygulamaya ücretsiz şekilde erişim mümkündür. Özellikle mesajlaşma için farklı bir servis kullanmayı hedefleyen kişilerin öncelikli tercihi arasında yer almaktadır. Tüm platformlar tarafından desteklenmesi uygulamanın en sevilen özelliklerinden biridir.

Geniş koruma ve gizlilik seçenekleri sunan Telegram şifreli mesaj ile kullanıcıların isteği üzerine mesajları belli bir süre sonra tüm cihazlardan yok etmektedir. Bu uygulamada da telefon araması ya da SMS yolu ile hesap doğrulaması yapılmaktadır. Aktif cihazlar arasından geçiş yaparken kullanıcılar herhangi bir veri ya da içerik kaybı yaşamamaktadır.

Telegram Web Nasıl Kullanılır?

Telegram Web kullanımı için öncelikle kayıtlı bir telefon numarasına sahip olmak gerekir. Burada kullanıcılara gizli mesajlaşma özelliği de sunulmaktadır. Aynı zamanda süreli mesaj özelliğinin de bulunması kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Web diye ifade edilen şekli bilgisayarlarda masaüstü uygulaması olup kullanıcılar bilgisayarda vakit geçirirken de bir yandan telegramı kullanabilir. Böylece sohbete hem akıllı cihazdan hem de bilgisayar üzerinden devam edilebilir. Fakat Telegram Web için gizli sohbet özelliğinin kullanılması mümkün değildir. Uygulamayı kullanabilmek için arama motoruna Telegram Web yazmak yeterli olacaktır. Kullanım sonrasında bilgisayarda herhangi bir kayıtlı veri kalmayacaktır. Kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Telegram çoklu platform desteği ve web uygulaması sayesinde memnuniyet kazanmıştır. Aynı zamanda uygulamanın ücretsiz olması da kullanan kişi sayısının günden güne artmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir