eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Son yıllarda kendi sektörünü en çok değiştiren markalardan biri Steam oldu. Uzun süre çevrimiçi oyun pazarının hakimi olan platformun şu dönemdeki en büyük rakibi ise Epic Games Store. Ve Epic, rekabetçi olmak için elinden geleni ardına koymuyor.

Firmanın haftalık bedava oyunları oluyor. O hafta içerisinde ücretsiz olarak kütüphanenize eklediğiniz oyun sonsuza kadar size ait oluyor. Bu haftanın oyunuyla birlikte kışın gelmesini kuzeye giderek kutluyoruz. 

Bad North: Jotunn Edition

Bu oyunda çeşitli adaları ve bölgeleri minik askerlerle korumak ya da ele geçirmek için uğraşıyoruz. Oyunda hemen yenilmemek için ciddi strateji yapmak gerekiyor. Oyun asla bir Europe Universalis gibi başınızı ağrıtacak zorlukta değil ancak detaylara da dikkat etmeyi gerektiriyor.

Genel olarak Vikinglerden topraklarımızı korumaya, göçebe halkımıza yurt bulmaya çalıştığımız bu oyun, oldukça olumlu yorumlar almış ve genel olarak iyi bir oyun olarak kabul edilmişti. Oyunu Plausible Concept geliştirdi ve Raw Fury de yayınladı.

Ücretsiz oyunu almak için yapmanız gerekenler

Öncelikli olarak, buradan devam ederek Epic Games sitesine gidin.  Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa bir tane ücretsiz hesap açın. Ana sayfada biraz aşağıya indiğinizde ücretsiz oyunu göreceksiniz. Tıklayın. Ürün sayfasında bulunan “Al” butonuna tıklayın. Oyun kütüphanenize eklenecek.

Bad North sistem gereksinimleri

Bad North şu anda yalnızca Windows platformunda oynanabiliyor. Oyunun sistem gereksinimleri de oyuncuları üzmeyecek seviyede.

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7+ İşlemci: AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

 

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 7+ İşlemci: AMD Athlon X4 605e, Intel Celeron G1610 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Radeon HD 7850, GeForce GTX 470 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB kullanılabilir alan Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca – İspanya, Japonca, Portekizce – Brezilya, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Türkçe

Oyunu hemen indirmek istiyorsanız Epic Games Launcher indirmeniz gerekiyor. Epic Games üyeliği açmak için Facebook, Google, PS ya da Xbox hesabınızı kullanabiliyorsunuz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir