Solo Joker filmine sürpriz bir isim dahil oldu!

Solo Joker filmine sürpriz bir isim dahil oldu!

Warner Bros., her ne kadar animasyon filmlerinde başarılı olsa da aynı özeni sinema evrenine gösteremiyor. Marvel’ın sektörü domine etmesinin üzerine DC cephesi, her ne kadar elinden geleni yapsa da her daim arkadan gelmeye devam edecek gibi duruyor.

Şu sıralar ortalıklarda gezen solo bir Joker projesi konuşulmakta. Bu projede kaliteli bir iş çıkartmak isteyen Warner Bros., kadroya yıldız isimleri almak için çalışmalara başlamış. 

Joker filmine Oscar adayı Alec Baldwin de katıldı. Vegas’ta Son Şans filmindeki performansı ile Oscar adaylığı kazanan, bunun yanı sıra 11 Altın Küre adaylığından üçünde ödüle uzanmayı başaran oyuncu, filmin kadrosuna katılan yeni isim oldu. Filmin kadrosu Baldwin’e eşlik edecek olan birçok yüksek profil oyuncuyu barındırıyor.

Solo Joker filmine sürpriz bir isim katıldı!

“Her”, “Sınırları Aşmak”, “Gladyatör” ve “The Master” gibi filmlerin 3 Oscar adayı usta oyuncusu Joaquin Phoenix’in, Batman’in ezeli düşmanı olan ikonik karakter Joker’e hayat vereceği filmde Baldwin, sonradan Batman olacak olan Bruce Wayne’in babasını canlandıracak. 

Düşük bütçeli ve karanlık çizgi roman karakteri uyarlaması, iyi-kötü ayrımı konusunda alışılmış süper kahraman filmlerinden daha fazla gri tonları barındıracak. Felekten Bir Gece’nin yönetmeni Todd Phillips’in imzasını taşıyacak olan solo Joker filminin senaryosunda yönetmenle birlikte Scott Silver’ın imzası var. 

Haftanın en çok indirilen filmleri! – 27 Ağustos 2018Sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir