eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Şiddetli geçimsizliğin nedeni şok etti

Şiddetli geçimsizliğin nedeni şok etti

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleri, paranormal olaylar, büyü, musallat, metafizik ve bioenerji gibi konularda yaptığı başarılı çalışmalarıyla tanınan ünlü Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’nın tedavi merkezine ilginç vakalar gelmeye devam ediyor.

Antik çağdan günümüze gelen, İslamiyet’in net bir dille yasakladığı büyü yeniden gündemde. Vatandaşların ekonomik durumlarını, aile huzurlarını ve manevi dünyalarını hedef alan art niyetli kişiler tarafından yapılan büyü nedeniyle birçok ailenin mağdur olduğu öğrenildi. Son olarak Bursa’da yaşayan 3 yıllık evli çift, kendilerine büyü yapıldığını söyleyerek ünlü alim Aydınlı Mehmet Hoca’yı ziyaret etti.

Mutlu bir evlilikleri vardı

Edinilen bilgiye göre Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yaşayan Ebru ve Fatih Solak çifti 2015 yılının başında dünya evine girdi. İki yıl flört ettikten sonra evlendiklerini belirten Ebru Solak, “2015 yılının sonunda yuvamızı kurduk. Birçok yeni evlenen çift gibi bizimde ilk yılımız çok mutlu bir şekilde geçti. Ufak tefek sorunlar hariç hiç tartışma yaşamadık bile diyebilirim” dedi.

Aksilikler peşlerini bırakmadı

Evliliklerinin ilk yılını doldurduktan sonra eşinin annesi ve babasını peş peşe kaybettiklerini söyleyen Ebru Solak, “Evliliğimizin ikinci yılında aksilikler peşimizi bırakmadı. Eşimin annesi ve babasını kaybettik. O dönemde bizim beklemediğimiz ve ani gelişen ölümlerdi. Ciddi anlamda sarsıldık. Eşimin psikolojisi çok bozuldu. Çocuk istiyorduk ancak yaşadığımız olaylar nedeniyle vazgeçtik” şeklinde konuştu.

İşleri ters gitmeye başladı

Eşinin Osmangazi ilçesinin ileri gelen esnaflarından olduğunu söyleyen Ebru Solak, birden bire eşinin işlerinde düşüş yaşandığını söyledi. Ekonomik olarak çöküşün 2016 yılının son çeyreğinde başladığını belirten talihsiz kadın, “Eşim ilçenin önde gelen esnaflarından. Beyaz eşya ve mobilya üzerine mağazası var. Tanınan bir insan olduğu için senelerdir herkes gelir gider, alışveriş yapar. İşlerimiz standart seviyede giderdi. Yani ne kazanacağımızı, ne kadar kazanacağımızı bilirdik. Ama 2017’ye hazırlanırken işlerimiz bıçak gibi kesildi. Eşimin psikolojisinin düzeleceği dönemde işleri kötü gitmeye başladı. Bu sorunlar bizim aramızda da problemler yaşanmasına neden oldu” dedi.

“Şiddetli geçimsizlik yaşadık”

Eşinin işlerinin bozulmasıyla alkole başladığını belirten Solak, “Eşim özel gün haricinde alkol kullanmayan birisiydi. İşlerinin bozulmasıyla beraber eve gelmez oldu. Sürekli arkadaşlarıyla buluşup alkol alıyordu. Eve geldiğinde de alkollü olduğu için uyuyup kalıyordu. Öyle günler oldu ki 5-6 gün konuşmadığımız oldu. Sarhoş olmadığı zamanlarda konuşmaya çalışıyordum ancak hiçbir sonuç alamadım. Sürekli kavga ediyorduk. Birbirimizi görecek gözümüz yoktu. O benden uzaklaşıyordu ben ise ona kızdığım için öfke doluydum” ifadelerini kullandı.

Boşanma aşamasına geldiler

Birbirlerini çok sevmelerine rağmen birden bire aralarının bozulduğundan bahseden Solak, boşanma aşamasına kadar geldiklerini söyledi. Eşinden sonra söze giren Fatih Solak, “Ben eşimi çok severek evlendim. Yaşadığımız bazı talihsizlikler oldu ancak toparlanır diye umut ettim. Bir süre sonra eşimi domuz gibi görmeye başladım. Sürekli kendime hata yaptığımı, yanlış kişiyle evlendiğimi söylüyordum. Eşimde benim onu aldattığımı söylüyordu ama yanılıyordu. Kendisini hiçbir şekilde ikna edemedim. Her günümüz kavgayla geçiyordu” dedi.

Haberlerde Aydınlı Mehmet Hoca’yı gördü

Hayatının durma noktasına geldiğini söyleyen Fatih Solak, işyerinde otururken izlediği televizyonda Aydınlı Mehmet Hoca’yı gördüğünü ve hemen internette araştırma yaptığını söyledi. Aydınlı Mehmet Hoca’nın büyü, musallat ve paranormal olaylarla ilgili çalışma yaptığını öğrendiğini belirten Solak, “Aydınlı Mehmet Hoca’yı izledikten sonra hemen internette araştırma yaptım. Birçok yuvanın büyü yüzünden bozulma noktasına geldiğini ancak Aydınlı Mehmet Hoca sayesinde dağılmaktan kurdulduğunu öğrendim. Bazı aileleri arayarak durumlarını öğrendim. Kendi durumumuzla büyü mağduru ailelerin durumunu karşılaştırdım” dedi.

Aydın’dan umut ışığı doğdu

O gece eve gittiğinde eşine kendilerine büyü yapılmış olabileceğini düşündüğünü söyleyen Solak, Havas ilmiyle ilgilenen Aydınlı Mehmet Hoca’yı bulduğunu, daha önceden de dağılma noktasına gelen yuvaların büyünün bozulmasıyla kurtulduğunu aktardı.

Eşiyle konuştuktan sonra Aydınlı Mehmet Hoca’ya ulaştıklarını belirten Fatih Solak, “Eşimle istişare ettikten sonra hocayı aramaya karar verdik. Uzun uğraşlarımız sonucu bizi hocayla görüştürdüler. Telefonda aktardığımız bilgilerle bize ön bakım yaptılar. Yapılan yıldızname bakımları sonrası değerlerimizin anormal düzeyde düşük olduğu bilgisini aktardılar” ifadelerini kullandı.

Bozdoğan’a geldiler

Verilen bilgi sonrası endişelendiklerini söyleyen Ebru Solak, “Ertesi gün sabah erkenden yola çıktık. Tabi bize verilen bilgi sonrası endişelendik. Büyünün var olduğunu, eski dönemlerden beri kullanıldığını biliyorduk ama bizim başımıza gelmez diyorduk. Yani kim bize niye büyü yapsın dedik. Ama internette yaptığımız araştırmada belirtilerin tamamına yakını bizde vardı” dedi.

Aydınlı Mehmet Hoca’yla görüştüler

Konuyla ilgili Aydınlı Mehmet Hoca’yla görüşen talihsiz çifte, büyü mağduru oldukları yönünde bilgi verildi. Aydınlı Mehmet Hoca’nın asistanları tarafından yeniden bakım işlemi yapılan çiftin değerlerinde düşüş olduğu yeniden tespit edildi. Aydınlı Mehmet Hoca’nın da bizzat görüştüğü çiftin büyü etkisi altında olduğu, değerlerinde düşüş olduğu ve manevi yönden baskı altında oldukları aktarıldı.

İslamiyet’te yasak olmasına rağmen büyünün hala daha yapıldığını söyleyen Aydınlı Mehmet Hoca, “Genç çiftimiz bize geldi. Değerlerinde anormal bir düşüş vardı. Kendilerine gerekli bilgileri verdik. Büyü yapan net bir dille lanetleniyor. Biz de vatandaşlarımıza büyünün etkisinden nasıl kurtulacakları yönünde bilgiler aktarıyoruz, yapılması gerekenleri yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Malzemeler temin edildi

Büyünün bozulması için gerekli malzemeleri temin eden çifte 21 günlük program hazırlayan Aydınlı Mehmet Hoca, Havas ilmini kullanarak büyünün bozulacağını söyledi. Talihsiz çifte hazırladıkları malzemeleri teslim eden Aydınlı Mehmet Hoca’nın asistanları okuma ve yakım işlemlerinin 21 gün süreceğini belirterek genç çifti memleketlerine uğurladı.

1 ay sonra gözyaşları içerisinde geldiler

Aydınlı Mehmet Hoca tarafından yapılan çalışma sonrasında herşeyin düzeldiğini belirten talihsiz çift, bir ay sonra yeniden Bozdoğan’a geldi. Bozdoğan’da basın mensuplarının sorularına da yanıt veren Ebru-Fatih Solak çifti zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı.

Aydınlı Mehmet Hoca sayesinde yuvalarının kurtulduğunu belirten Fatih Solak, “Allah Aydınlı Mehmet Hoca’dan razı olsun. Onun sayesinde işimiz de evimiz de düzeldi. Yuvamızın üzerinde gezen karabulutlar dağıldı. Artık eşimle tek bir kavgamız bile kalmadı. Nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama herşey yeniden başladı. Nefes alamayacak durumdaydık ama hocamız bize baharı getirdi” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir