Sağlam Telefonların En ‘Sağlamı’ Olacak Telefon: DOOGEE S68 Pro

Sağlam Telefonların En ‘Sağlamı’ Olacak Telefon: DOOGEE S68 Pro

Sağlam telefon üretmek konusunda S90 ve S90 Pro modelleriyle adını duyuran Doogee, bu telefonlarla endüstride dikkatleri üzerine toplamıştı. Piyasada kendine yer edinmeye gittikçe yaklaşan üretici, sular hala kızgınken DOOGEE S68 Pro modelini de duyurdu.

DOOGEE S68 Pro hakkında şu ana kadar duyurulan detaylar, üreticinin gerçekten de yer edinmede ne kadar ısrarcı olduğunu gösteriyor. Yeni model Helio P70 model işlemci, 5,9 inçlik FHD+ 2880 x 1080 çözünürlüklü ekran ve 6.300 mAh batarya ile gelecek. Bunların üstüne cihaz 6 RAM, 128 GB UFS 2.0 dahili depolama ve 21 MP Sony + 8 MP + 8 MP üçlü kamera ile gelecek. Telefonun ön kamerası ise 16 MP olacak.

S68 Pro’nun 6.300 mAh’lik bataryası 12 V hızlı şarj teknolojisine elverişli olacak ve yalnızca 30 dakikada %55’lik kapasiteye ulaşacak. Bunun dışında telefon, 10 W kablosuz şarj desteğine de sahip olacak. Ayrıca cihazı iPhone gibi kablosuz şarj destekleyen telefonları şarj etmek için de kullanabileceksiniz.

Üretilen tüm sağlam telefonlar arasında DOOGEE S68 Pro’nun özelliklerinin üst seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın üreticisi, günümüzdeki popüler tasarımların yerine telefonu daha fonksiyonel hale getiren ve sağlamlığını artıran bir tasarım üzerine yoğunlaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir