eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
PUBG Lite’ın İlk Türkiye Şampiyonu Belli Oldu

PUBG Lite’ın İlk Türkiye Şampiyonu Belli Oldu

PUBG Lite Corporation, Dijital Sporlar partnerliğinde bir PUBG Lite turnuvası gerçekleştirdi. PUBG Lite Survival Masters 4vs4’ün elemeleri 6 Ekim’de tamamlandı. 8 farklı grupta mücadele eden takımlardan 16’sı Büyük Final’de mücadele etme hakkı kazandı. Turnuvanın Büyük Final’i 12 Ekim’de gerçekleştirildi. Turnuvanın finali de 12 Ekim tarihinde gerçekleştirildi.

PUBG Corporation’un, Dijital Sporlar partnerliğinde gerçekleştirdiği PUBG Lite Survival Masters 4vs4 turnuvasını TEAM SOLID kazandı. TEAM SOLID, final mücadelesinde NOT FAIR takımıyla karşılaştı. Karşılaşmayı 3-1 TEAM SOLID kazandı ve turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın şampiyonu olan TEAM SOLID, 8.000 TL ödülü almaya hak kazandı. 

Turnuvanın 18.800 TL olan ödül havuzu da ilk 6 kademe kademe ödül olarak dağıtıldı. TEAM SOLID’in ardından NOT FAIR ikinci olarak 4.000 TL, 1907 FENERBAHÇE ESPOR üçüncü olarak 3.000 TL, GOD OF MEA dördüncü olarak 2.000 TL, ATTACK ON PANDAS beşinci olarak 1.000 TL ve ELEMENTO takımı altıncı olarak 800 TL ödül kazandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir