Projelerinizde Enfalt Şirketi ile Ortaklaşa Çalışın

Projelerinizde Enfalt Şirketi ile Ortaklaşa Çalışın

 

Sektörde uzun yıllar tecrübe edinmiş ve ülkemizde yol yapımı ve inşaat sektörüne sağlamış olduğu kaliteli ürünler ve hizmetler ile bilinen Enfalt Şirketimiz ile ortaklaşa çalışarak projelerinizde sağlam adımlar atabilirsiniz. İstanbul Tuzla merkezli olarak faaliyet gösteren şirketimiz yol ve asfalt malzemeleri ile inşaat ürünleri üretimi alanında işinde uzman ve dünya standartlarında ürünlerle hizmet vermekte olup uluslararası alanda kalitesini ispatlamıştır.

Enfalt Şirketi Hakkında

1977’den bu yana yol, asfalt ve yalıtım sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan şirketimiz sahip olduğu tecrübe ve deneyimi Engine Holding altyapısı sayesinde edinmiştir. Emülsiyon sanayi tesisi olarak faaliyet yürüten firmamız Akzo Nobel, BP ve Colas gibi alanında son derece başarılı işlere imza atmış firmalarla ortaklık çalışmaları yürüterek yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Türkiye’de yol çalışmalarına ana kaynak olan çeşitli ürünlerle birlikte inşaat sektöründe de yalıtım ürünlerini titizlikle sunmaktadır.

Asfalt üretim, kırma ve eleme, hazır beton santrali, yalıtım ürünleri üretim tesisleri ve çatlak derz dolgu gibi hizmet seçenekleri ile birçok tesisi bulunan Enfalt şirketimizin öncelikli hedefi, inovatif üretim bilinci ile ekip mükemmelliğimizi buluşturarak daima ürünlerimizin gelişimini sağlayarak sorunsuz ve zamanında işler başarmaktır. Ürünlerimizde her zaman kaliteye ve çalışma anlayışımızda her zaman emeğe saygılı bir değer ilkesini savunmakta ve uygulamaktayız.

Enfalt Hizmetleri Hakkında Nasıl Bilgi Sağlayabilirim?

Enfalt hizmetleri hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak istiyorsanız öncelikle enfalt.com.tr adresimiz üzerinden ürünler başlığı altında yer alan modifiye bitüm gibi pek çok hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan iletişim bölümünden iletişim formu ile talebiniz varsa bize bildirebilir ya da iletişim numaramız aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. enfalt@enfalt.com adresimize mail göndererek bilgi sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir