eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Pokémon GO Fest’te Büyük Ödülün Kilidi Tekrar Açıldı

Pokémon GO Fest’te Büyük Ödülün Kilidi Tekrar Açıldı

Üç ana bölgeden oluşan Pokémon GO Fest hafta sonlarının henüz ortasındayız. Ancak Pokémon GO eğitmenleri çoktan Niantic’in kendilerine sunduğu Global Research Challenge mücadelelerini tamamladılar ve büyük ödülleri elde ettiler.

Gelecek Cumartesi günü (21 Temmuz) tüm GYM’lerde üç saat boyunca Zapdos baskınları olacak. Ancak baskınların sonunda oyuncular ilk kez hırçın bir Zapdos’a sahip olma fırsatı yakalayacaklar. Eğitmenlerin ilk büyük ödülleri ise Articuno olmuştu.

Pokemon GO’da Takas Sistemi Nasıl Çalışıyor? (Video)

Daha da önemlisi oyuncular, Ağustos ayında gerçekleşecek Japanese Safari Zone etkinliğinin ardından Lugia’nın Articuno ve Zapdos ile birlikte yarattığına inanınılan Moltres’e sahip olabilecekler. Moltres, ateş ve uçuş pokemonu olarak biliniyor.

Söz konusu büyük ödülün kilidini açmak için Amerika, Avrupa ve Afrika ve Orta Doğu’daki eğitmenler toplamda 5 milyon araştırma görevi gerçekleştirdiler. Ayrıca her bir oyuncu da kendi adına 100 bin araştırma görevi gerçekleştirdi.

Pokemon GO’nun Yapımcısı, AR Platformunu Geliştiriciler İçin Erişilebilir Hale Getirdi

Oyuncular tüm etkinlik görevlerini tamamladıklarında bir ‘Ultra Bonus’ ödülün sahibi olacaklar. Bu ödülün ne olacağı henüz bilinmiyor. En iyi senaryo, 4. jenerasyonun yayınlanması. En kötü senaryo ise Latios ve Latias gibi çok da istenmeyen karakterlerin ortaya çıkması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir