Pazarspor’da 14 Pozitif Vaka

Spor camiasından da bir koronavirüs haberi geldi. Pazarspor’da yapılan test sonuçlarına göre 12 futbolcu, bir antrenör ve bir çalışan koronavirüse yakalandı.

Pazarspor Yetkililerinden Açıklama

Pazarspor yetkililerinin yapıldığı açıklamaya göre 12 futbolcu, bir antrenör ve bir çalışanın covid-19 testi pozitif çıktı. Bu kişilerin karantinaya alındığı, diğer futbolcu ve görevlilerle temasının kesildiği ve tedaviye başlandığı da belirtildi. 1xbet ve 1xbet giriş

Oyuncuların karantina altına alınmış olması ve kulüpte bulunan diğer kişilerin de temaslı sayılması nedeniyle 11 Kasım Çarşamba günü kendi sahasında yapılması gereken Kırşehir Belediyespor maçı da ertelendi.  1xbet ve 1xbet giriş

TFF Sağlık Gerekçesi İle Maçı Erteleme Kararı Aldı

2. lig kırmızı grup ekiplerinden biri olan Pazarspor’un Kırşehir Belediyespor maçı sağlık gerekçesi ile TFF tarafından ertelendi.

Pazarspor Kulübü Hakkında Bilgiler

1973 Yılında Rize’nin Pazar ilçesinde kurulan kulüp, yaklaşık elli yıldır futbol camiası içinde bulunuyor. Pazarspor, 1991 Yılında profesyonel liglerde oynamaya başlamıştır. O dönemden bu yana 2. ve 3. liglerde yer alan kulüp bu sene 2. lig kırmızı grup ekiplerinde yer alıyor.

Bu yıl Pazarspor futbol takımında Çağrı Can Tanrıbilir, Muhammet Ensar Çavuşoğlu, Ali Osman Karnapoğlu, Ömercan Öndaş, Furkan Yıldırım, Oğuzhan Demir, Mete Karahan Savaş Çakır, Ceyhun Sarı, Eren Karadağ, Hakan Aydın, Kadir Kaan Yurdakul, Can Muhammet Vural gibi futbolcular oynuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir