Ofis Ekipmanları

Ofis Ekipmanları


Toplumumuzda ofisler çalışma alanları olduğu için genellikle dizaynına çok önem verilmeyen mekanlardır. Oysa ofislerin dizaynı müşteriler için oldukça önemlidir. Çünkü ne kadar kaliteli hizmet sunulursa sunulsun tasarımına özenilmeyen ya da iç dizaynına önem verilmeyen bir ofis müşterinin dikkatini çekmez ve müşteriye güven vermez. Ofis tasarımında kullanılacak her ekipmanın özenle seçilmesi gerekir.

Ofis tasarımında kullanılacak hiç bir ayrıntı ve detay atlanmamalıdır. Ofislerde bulunması gereken ofis ekipmanları ile ofiste çalışan personeller daha rahat ve konforlu bir çalışma ortamı içinde olurlar. Ayrıca ofis ekipmanları çalışanlara sağladığı rahatlığın yanı sıra görsel açıdan da modern ve şık olmalıdır. Çünkü ofise gelen müşteri talep ettiği hizmet kadar hizmeti alacağı ofisin genel yapısına ve tasarımının şıklığına da dikkat eder. Firma ürün kalitesinden ödün vermeden modern ve şık tasarımlar yapan köklü bir firmadır.

Ofis mobilyaları firmaların kurumsallığını ve ciddiyetini yansıtmalıdır. Ofis ekipmanları alırken mutlaka bu noktalar göz önünde bulundurulmalıdır. Ofis ekipmanları imalatı yapan ve satan firmalar mutlaka işletmelerin bu ihtiyacını göz önünde bulundurarak hizmet verir. Firma sektörde yaklaşık elli yıllık tecrübesi ile kamu ya da özel tüm sektörlere profesyonel ofis ekipmanları satışı yapıyor. Firma her türlü ofis koltukları üretimini yapmakla birlikte dünyanın önde gelen markalarının distribütörlüğünü de yapıyor.

Firma ofisler için gerekli olan tüm ekipmanların tasarımını yaparak şık ve kullanışlı ofisler oluşturulmasına katkıda bulunur. Firmanın online sitesini ziyaret ederek mevcut ürünleri inceleyebilir yada dilediğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Firma satışını yaptığı ürünlerin montajı için müşterilerine her türlü desteği sağlar. Firma müşteri güvenini ön planda tuttuğu için satış sonrası da teknik destek vermeye devam eder.

Ofis Çalışma Masası

Ofisçalışma masası ofislerin en önemli ve en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlarının başında yer alır. Ofise alınacak çalışma masası tüm ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde dizayn edilmelidir. Ofis çalışma masası gerektiğinde toplantı ve yönetim işlerinin yapılmasına uygun olarak tasarlanmalıdır. Firma zarafet ve modernliği birleştirerek işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapar. Çalışma masaları rahat ve konforlu olmalıdır.

Ayrıca ofiste yapılacak işlemler sırasında gerekli olan her türlü araç ve gereçleri içeriğinde bulundurma özelliği olmalıdır. Ofis masası seçimi yaparken ofisinizin şartları mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Çalışma masaları hangi sektörde kullanılacak ise o sektöre uygun özellikleri bünyesinde barındırabilen kullanışlı ürünler tercih edilmelidir. Firma işletmelerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda müşterilerinin zevklerine göre çalışma masaları üretir.

İstanbul Kağıthane’de firmanın show roomu bulunuyor. Bunun yanında firmanın yine İstanbul’da fabrika üretim tesisleri bulunuyor. Ofisleriniz için çalışma masası arayışı içerisinde iseniz mutlaka firma yetkililerinin fikirlerine başvurabilirsiniz. Çalışan personel için seçilecek masa personelin çalışma departmanına uygun olarak tercih edilmelidir. Müşteri ile sürekli iletişim halinde olan bir personel için iletişimi engellemeyecek özelliklerde çalışma masası tercih edilmelidir.

Yönetici Çalışma Masası

Firma üretimini yaptığı her türlü ekipmanın garantisini verir. Firmanın ürettiği tüm ürünler Türk standartlarına uygun olarak üretilir ve bu doğrultuda belgelendirilir. Firma müşterilerinin talepleri doğrultusunda ofislerin iç dizaynına uygun olarak farklı renk ve seçeneklerde yönetici çalışma masası üretebilir. Ofis ekipmanlarında E 1 sertifikasının bulunması çok önemlidir. Çünkü söz konusu olan sertifika ürünlerde insan sağlığına zararlı kimyasal maddelerin olmadığı anlamına gelir.

Firma E 1 sertifikası doğrultusunda üretim verir. Firmanın ürettiği tüm ürünler E 1 sertifikası uygunluğundadır. Firmanın ürettiği yönetici çalışma masaları şık tasarımı ve kullanışlı olma özelliği ile yöneticilere kolaylık sağlar. Firma satışını yaptığı her ürün için 3 yıl garanti verir. Firmanın sitesinden ürünlerin renk ve diğer özelliklerine bakarak ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

Çalışma Koltuğu

Ofisler için seçilen çalışma koltukları rahat olmalıdır. İnsanlar günün büyük bir kısmını çalışma ortamlarında geçirdiği için ofislerde kullanılan çalışma koltukları rahat, konforlu ve sırt ağrılarına neden olmayacak şekilde tasarlanmalıdır. Çalışma koltukları kişiye rahat ve kullanışlı oturma planı sağlayacak şekilde dizayn edilmelidir. Uzun saatler koltuklarda oturulduğu için konforlardan asla ödün verilmemelidir. Ofis koltukları mutlaka bel desteği sağlamalıdır. Aksi durumlarda çalışan personellerde kısa sürede çeşitli sağlık problemleri çıkabilir ve bu durum personel veriminin düşmesine neden olur.

Ayrıca çalışma koltuklarının yüksekliği ayarlanabilir olmalı ve kullanıcısına rahat hareket imkanı sağlamalıdır. Farklı kumaş seçenekleri ile ofislere şıklık katmalı ve ofiste ferah bir görüntü oluşturmalıdır. Firma geniş ürün yelpazesi ile ofis koltuklarının hem imalatı hem de satışını yapan bir firmadır. Hareket özgürlüğü istiyor ve konforlu bir çalışma koltuğu arıyorsanız mutlaka firma ile iletişime geçmelisiniz.

Ofis Dolabı

Ofis için gerekli olan tüm evrakların toplanıp düzenli bir şekilde depolanabilmesi için ofis dolaplarına ihtiyaç vardır. Ofis dolapları kapaklı oldukları için önemli evrakları tozdan ve diğer çevresel tehlikelerden de korur. Firma ofislere ihtiyaçları doğrultusunda ofis dolapları üreterek montajını sağlar. Üretilen dolaplar şık ve modern tasarımları ile ofislerinize renk katar. Ayrıca isteğe bağlı olarak kapak kısımları raylı olarak üretilebilir. Raylı kapak dolapları daha kullanışlı ürünlerdir. Dolap içleri raf şeklinde tasarlanabilir ve bu şekilde tasarlanan raflar dosyaların ayrı ayrı yerleştirilmesine olanak sağlar.

Bu sayede istenilen dosyalar kolaylıkla bulunabilir. Ofis dolapları aynı zamanda arşiv dolabı olarak da kullanılabilir. Firma E 1 belgesine uygun olarak ofis dolabı ürettiği için ürünler asla insan sağlığını tehdit etmez. Ofis dolaplarının temizliği hakkında detaylı bir şekilde kullanım kılavuzunda bilgiler yer alır. Dilerseniz montaj için firmadan destek alabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri mevcut olan dolaplar birinci sınıf malzemelerden üretiliyor. Firma ofis dolaplarının yanı sıra personellerin kullanabileceği uzun ömürlü olmaları ile daha çok tercih edilen çelik dolap üretimi de yapıyor. Firma tarafından üretilen her ekipman kalite ve şıklığın eseridir. Kullanım rahatlığına önem veren firma ürünlerde şıklık ve zarafetten de asla ödün vermez.

Ofis Kanepeleri

Firmada üretilen ofis kanepeleri öncelikle rahatlığın ön planda tutulduğu ürünlerin başında gelir. Hem fonksiyonel hem de şıklığın bir arada olduğu ofis kanepe tasarımları ile ofisleriniz daha ferah bir görüntüye sahip olur. Ofis kanepeleri gelen müşterilerin kullanımına sunulduğu için firmanın itibarını olumlu yönde destekler. Şık ve rahat ofis kanepeleri müşterilerin firmaya olan güvenini artırır. Firma ofis kanepeleri üretimi yaparken kumaşın kalitesine ve kullanım kolaylığına dikkat eder. Kolay temizlenebilen ve tay tüyü kumaşlar olmasına özen gösterir. Ofis kanepesi ayakları ahşaptan yapılır ve kurulumunun yapıldığı alandaki diğer ekipmanlar ile uyum sağlamasına dikkat edilir.

Toplantı Masaları

Toplantı masaları ofislerin çalışma düzeni içerisinde yer alan ekipmanlardan biridir. Firma toplantı salonları için modern ve kullanışlı toplantı masaları üretir. Toplantı masaları oturum planlamasına göre farklı şekillerde tasarlanabilir. Firma toplan sırasında iletişimi kolaylaştıran bir oturum planı ile üretim yapar. U şeklinde olan toplantı masaları kullanım kolaylığı ve sunum rahatlık açısından daha çok tercih edilir. Firma köklü bir firma olup sektör de 1965 yılından bu yana hizmet veriyor. Ürün kalitesinden ödün vermeden müşteri haklarını koruyan bir politika ile sektörde gün geçtikçe daha da çok tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir