Nike’in Son Apple Watch’u Satışa Sunuldu

Nike’in Son Apple Watch’u Satışa Sunuldu

Apple Watch Serisi 2, geçen sene güçlendirilen bazı fitness izleme özelliklerini piyasaya sürdüğünde, Apple ve Nike’nin uzun süredir devam eden ortaklığının potansiyelini tam olarak anlayacakmış gibi görünüyordu.

Standart Apple Watch’la aynı fiyata Nike modeli, Nike + Run Club uygulaması, özel Siri komutları ve iki koşu odaklı saat yüzüyle önceden yüklenmiş olarak geliyor, bu da bazı Apple el bilekleri için pazardaki oyuncular için nafaka gerektirmiyor.

Şimdi Nike tasarımcıları, bahar koşu sezonu için tam zamanında yeni bir “nötr tonlu” renk dalgasıyla geri döndü.

Yeni saat, ayakkabıcı NikeLab “inovasyon platformu” ile işbirliği yapıyor ve en yeni varyant teknik olarak “Apple Watch NikeLab” olarak adlandırılıyor, spesifik olursak.

İçinde yine de 38mm veya 42mm ebatlarındaki alüminyum bir kasa ile aynı Apple Watch Series 2’yi almaya devam ediyorsunuz. Aynı Nike + özel özellikleri ve saat yüzleri de önceden yüklenmiş durumda ve bant, daha önce olduğu gibi aynı delikli floroelastomer malzeme olmakla birlikte, yeni NikeLab baskısı tonlamalı “Işık Kemiği/Siyah” renk kombinasyonu ve özel bir “NikeLab Innovators x Innovation” sunuyor. ”

NikeLab baskısı 27 Nisan’da Nike.com, NikeLab mağazaları ve Tokyo’da bir Apple magazasında açılır penceresi ile satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir