eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Mortal Kompat 11, Yarın PS4’de Ücretsiz Olacak

Mortal Kompat 11, Yarın PS4’de Ücretsiz Olacak

İlk kez The Game Awards 2018 etkinliğinde duyurulan Mortal Kombat 11, bu yılın başlarında PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformuna sunulmuştu. Yılın en iddialı oyunlarından birisi olan yapım, Mortal Kombat tutkunları tarafından oldukça beğenilmişti.

Warner Bros. Interactive, Mortal Kombat 11’i henüz oynamayan PlayStation 4 kullanıcıları için bombayı patlattı. Şirket, epik dövüş oyunun 11-14 Ekim tarihleri ücretsiz olarak deneyimleneceğini duyurdu. 

Yukardaki tarihler arasında Story modunun ilk iki bölümünü oynayabilecek ve ana oyundaki tüm karakterlerle birlikte tüm çok oyunculu modlarda yer alabileceksiniz. Ayrıca yeni eklenen Terminator T-800 de dahil olmak üzere şimdiye kadar piyasaya sürülen ‘Kombat Pack’ savaşçılarının bir ön izlemesi de olacak.

Elbette bu fırsattan yararlanmak için PlayStation Plus üyeliğinizin olması gerekiyor. Warner Bros. Interactive, deneme sürümündeki tüm ilerlemelerin, satın alındığı takdirde oyuna taşınacağını açıkladı. Eğer hala bir PS Plus üyeliğiniz yoksa, düşünmek için tam sırası olabilir.

Geçtiğimiz nisan ayında PlayStation platformuna çıkan Mortal Kombat 11, PS Store’da 419 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir