eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Küçük Taksitlerle Araba Almanın Yeni Yolu

Küçük Taksitlerle Araba Almanın Yeni Yolu

Küçük Taksitlerle Araba Almanın Yeni Yolu

Küçük taksitlerle araba almanın yeni yolu; Finansevim ödeme fonlarını tercih etmektir. Bu sayede küçük taksitlerle araba alabilirsiniz. Sistemin en güzel yanı; bütün kararların sizin tarafınızdan veriliyor olmasıdır. Küçük taksitlerle araba almak için size 2 adet ödeme fonu önerebiliriz. Bunlar; Çekiliş Fonu ve Relax Ödeme Fonu’dur. Bu fonlar sayesinde kolay şekilde araba veya dilerseniz ev sahibi olabilirsiniz.

Çekiliş Fonu

Bu fon, Finansevim firmasının en çok tercih edilen fonlarından biridir. Sağladığı kolaylık sayesinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu fonda ilk olarak almak istediğiniz arabanın tutarını belirlemeniz gerekmektedir. Bu tutar, 30.000 TL veya 200.000 TL olabilir. Burada tüm kararlar size bırakılmaktadır. Fon tutarından sonra sisteme peşinatlı veya peşinatsız, hangi şekilde dahil olmak istiyorsanız bunu seçmeniz gerekmektedir. Peşinat sistemini netleştirdikten sonra aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını belirlemeniz gerekmektedir. Belirleyeceğiniz taksit tutarları kaç kişilik fon grubuna gireceğinizi belirler. Örnek olarak 84 ay taksit belirlediniz, 84 kişilik gruba dahil edilirsiniz. Kararınızı netleştirdikten sonra karşılıklı olarak yasal bir sözleşme imzalanır. Son aşama olarak, fonunuzu ne zaman kullanacağınız belirlenir. Bu işlem noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenir. Teslim tarihiniz belirlendikten sonra belirlenen tarihte istediğiniz arabayı satın alabilirsiniz. Fon teslimatından sonra ödeyeceğiniz taksit tutarları sabitlenir. Taksit tutarları sabitlendikten sonra ödemeleriniz daha hızlı şekilde biter.

Relax Ödeme Fonu

Küçük taksitlerle araba almanın bir diğer yoludur. Bu sistemde taksitler sizin tarafınızdan belirlenir ve bu doğrultuda ilerler. Her ay farklı miktarda taksit ödeyebilirsiniz. Buna örnek olarak; Ocak ayında 400 TL, Şubat ayında 800 TL ödeyebilirsiniz. Ödemeleriniz %50 oranına ulaştığında teslimat için hak kazanmıış olursunuz. Bu aşamadan sonra dilediğiniz arabayı alabilirsiniz. Teslimat sonrası taksitler sabitlenir. Bu modeli kullanırsanız, taksitlerinizi istediğiniz zaman durdurabilir yani mola verebilirsiniz. Modelden ayrılmak için tek yapmanız gereken Finansevim yetkililerine bildirmek olacaktır. Yaptığınız tüm ödemeler geri ödenir. Bu durumda sadece fon katılım bedeli geri ödenmez. Bu sistem ilk olarak Finansevim tarafından geliştirilmiştir.

https://www.finansevim.com.tr/finansarabam-kucuk-taksitlerle-araba-almanin-yeni-yolu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir