eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Konstrüksiyon İmalatı Artıyor

Konstrüksiyon İmalatı Artıyor

Ağır ve hafif çelik yapı sistemlerinin inşaat sektöründe sık tercih edilmesi nedeniyle daha fazla üretilmeye başlandı.

Konstrüksiyon imalatının artması Endüstriyel yapı sektöründe bu ürünlerin tercih edilebilirliğini arttırmıştır. Özellikle sektörün en çok tercih edilen ürünlerinden olan hafif ve ağır yapı sistemlerinde güvenle kullanılıyor. Fabrikalardan prefabrik barınaklara, spor salonlarından evlere kadar birçok yapıda bu sistem tercih edilir. Bilgisayar sistemleri kullanılarak çizilen projeler sonucu imal edilen ürünler, verimli olarak kullanılabilir.

En Kaliteli Sistemler

Hafif çelik yapı sistemlerinin tercih edildiği binaların zeminde hafif olmaları nedeniyle kısa sürede üretilmesi mümkün hale geliyor. Fiyat ve kolaylık açısından çok sık tercih edilen bu ürünler, kullanım alanının da artmasına yardımcı olur. Villa tipi konutlarda da sıkça karşımıza çıkan bu sistemler sayesinde ağır ve hafif çelik yapılardan üretilen konutların arttığı bilinmektedir. Hafif ve çelik yapıların tercih edildiği birçok bina projesinin başarılı sonuçlarını referanslarımıza bakarak görebilirsiniz.

Çelik Depreme Karşı Dayanıklıdır

Çeliğin çok yüksek mukavemet göstermesi, bu yapının depreme karşı da dayanıklı hale gelmesini sağlar. Darbeyi önleyen ve kırılmayan bu sistemleri tekrar tekrar kullanmak mümkün oluyor. Betonarme yapılara oranla 5 kat daha hafif olmaları nedeniyle deprem yükünü de 5 kat hafif atlatırlar. Deprem kuvvetini hafifleten bu ürünler, binanın yükünün de azalmasını sağlayacaktır. Böylece Çelik konstrüksiyon sistemleri sayesinde darbe engellenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir