Kaliteli Estetiğin Merkezi

Kaliteli Estetiğin Merkezi

 

Gelişen teknoloji ve güzellik algısı nedeni ile estetik operasyonlarının sayısında da artış gözlenmiştir. Özellikle de kadınlar istedikleri bölgelerini küçük operasyonlar ile istedikleri hale getirebilmektedirler. Vücudun hemen hemen her yeri için estetik operasyonları uygulanmakta ve kısa süreler içerisinde farklar ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca estetik operasyonları kısa ve ağrısız geçtiği için oldukça tercih edilmekte ve revaçtadır. Estetik operasyonları bu kadar konforlu ve kolay olsa da birkaç noktaya dikkat edilmesi hayati önem taşımaktadır. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de estetik merkezlerini iyice araştırmak ve doktor kadrosunu incelemektir. Eğer Kayseri ilinde ikamet ediyor iseniz kayseri burun estetiği operasyonu ile ünlenmiş olan Profesör Teoman Eskitaşçıoğlu’nun estetik merkezini tercih edebilirsiniz.

Kırışıklık Tedavisi: Yağ Dolgusu

Yağ grefti yani yağ dolgusu olarak adlandırılan bu işlemde karın, uyluk, kalça gibi yağ dokusunun bol olduğu yerlerden yağ alınmakta ve bu yağlar da kırışıklık tedavisi gibi birçok operasyonda kullanılarak cilde enjekte edilmektedir. Profesör Teoman Eskitaşçıoğlu’nun Kayseri yağ dolgusu ile ilgilenen şubesine bizzat giderek operasyon hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Profesör Estetik Cerrahları

Kayseri estetik cerrahi merkezi her zaman kadrosunda uzman estetik cerrahlarına yer vermektedir. Resmi web sitesi olan www.teomaneskitascioglu.com adresine giriş yaparak doktorlara ulaşabilirsiniz. Bu sebeple gönül rahatlığı ile tüm işlemlerinizi bu kurumda gerçekleştirebilirsiniz. Operasyonların hiç biri sağlık sorunu teşkil etmemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir