eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Jetonlu Çamaşır Makinesi

Jetonlu Çamaşır Makinesi

Özellikle yurt, hastane, polisevleri ve bunun gibi yerlerde kullanılan Jetonlu çamaşır makinesi sayesinde istediğiniz şekilde ve sürelerde çalışabilecek olan sistemlere sahip olabilirsiniz.
Uzun süredir bu sektör içerisinde hizmet veriyor olmamızdan dolayı istediğiniz bütün işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Ekiplerimizin yapacakları çalışmalar sayesinde bozuk para ile çalışan çamaşır makinelerine ve diğer ekipmanlara da sahip olabileceksiniz. Bu şekilde özellikle bu işi yapıyorsanız daha düzgün çalışan bir sisteme de sahip olabileceksiniz.
Jetonlu Çamaşır Makinesi Nasıl Çalışır?
Çamaşır makinelerine takılan sistemimiz sayesinde 4 programlı olan sistemden sizin seçtiğiniz birinden çalışmaları kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bozuk para haznesinden atacağınız paralar ile birlikte seçmiş olduğunuz programlarda çamaşır makinesinin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Parayla çalışan çamaşır makinesi için kurulan sistemin tamamen Türkçe olması sayesinde kolay kullanım da sizlere sunulabilecektir. Çamaşır makinelerinin 1 saniyeden 12 saate kadar uygun olan zamanda çalıştırılmaları sağlanabilmektedir.
Sistem Özellikleri Nelerdir?
Kurulan sistemin tamamen Türkçe olması sayesinde kolaylıkla kullanabileceksiniz. Seçilecek olan 4 programdan birisini seçerek makinenizin 1 saniye ile 12 saate kadar istediğiniz kadar çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte 2 ayrı para mekanizması kullanılabilmesi sayesinde sizlere 2 ayrı zaman belirlenebilmesine de imkan sağlanabilmektedir. 4 ayrı menü için kullanabileceğiniz butonlar sayesinde istediğiniz programdan çalıştırılabilmeniz de sağlanabilmektedir. Siz de Para ile çalışan çamaşır makinesi sistemi kurmak istiyor ya da bu sistem hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir