ISO TS 16949 Belgesi Nedir


İstanbul’ da uzun yıllar önce kurulan Turcert firmamız işletmelere her türlü kalite belgelendirme ve denetleme hizmetleri sunmaktadır. Deneyimli geçmişimiz ve tecrübeli girişimcilerimiz sizin için faaliyetlerini sürdürerek işletmenizin kalitesini artırmaktadır. Firmamıza turcert.com internet adresimizden online olarak ulaşabilir, patent ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşların ıso 16949 gibi kalite standartlarının belgelendirme işlemi firmamız aracılığı ile yapılmaktadır.

Sistem Belgelendirme

Sistem belgelendirme işlemlerini başarıyla tamamlayan Turcert, işlem sonrasında gerekli olan tüm kontrolleri periyodik bir sistemle yapmaktadır. Kapsamında birçok alternatif hizmet bulunmaktadır. İş güvenliği yönetimi, müşteri memnuniyeti başta gelen hizmetlerdendir. İşletmeye ait olan ve en çok rağbet gören bir makineye ce belgesi veren firmamız, hem işletmenin hem de makinenin değerini yükseltmektedir.

Ürün Belgelendirme

Büyük marketler, sokak arasında bulunan küçük bakkalların satışını yaptığı ürünler için verdiğimiz helal belgesi ürünün güvenilirliğini göstermektedir. Ayrıca vermiş olduğumuz e-belgesi sayesinde yapacağınız işlemleri kolaylaştırmanızı sağlıyoruz. Firmamız tarım işleri ile uğraşan değerli çiftçilerimiz için iyi tarım uygulamaları ve Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen Globalgap kalite belgesi veren bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

İşletmeniz içerisinde bulunan tüm araç-gereç, yedek parçalarınızın iş ortamı uygunluk ölçümlerini gelişen teknoloji ve genç girişimcilerimizle yapmaktayız. Web sitemiz üzerinden başvuru şartları, yapılan işler, gerekli olan belgelere ulaşabilir, her sektöre hizmet veren Turcert firmamızı güven içerisinde tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir