eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
İçki Standı

İçki Standı

 

İçki standı, tekel ürünleri satan dükkanlarda, süpermarket ve içki satışı yapan yerlerde kullanılan düzeni sağlayan standlardır. Tezgah üstü, sepet ya da raf standı düzenlemesi içkiler için en çok yapılan stand tarzlarıdır.

İçkiler özelliklerine göre istiflenmelidir. Bu anlamda görsellik çok önemlidir. En iyi görselliği de içki standı sağlayabilir. İçki standı, malzemeleri süpermarketlerde genelde cam ve pleksi glass stantlarda saklanırken. Bazı içkilere ahşap sunum stantları uygundur. Örneğin şaraplar, ahşap içki standında daha fazla ilgi çekmektedir. İndirimli ürünler için havuz orta içki standı tercih edilebilir.

İçki standı, evlerin dekorasyonlarında da en çok kullanılan ürünlerden biridir. Ayaklı olabildiği gibi, metal tasarımlar tarz bir görünüm vermektedir. İçki sunum stantları arasında ahşap içki standı ev dekorasyonuna en çok yakışan sunum tarzlarından biridir. Yarım fıçı şeklinde birkaç şarabı bir arada sergilemeye yarayan içki stantları en çok tercih edilen stantlardır.

İçki stantları, ister satışını yapıyor olun ister evinizde kolleksiyoner olarak sergiliyor olun içkilerin düzenli durmasını sağlar.

İçki standı fiyatlarını öğrenmek için web sitesini ziyaret edin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir