eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Huawei Mate 20 özellikleri!

Huawei Mate 20 özellikleri!

Çin’in parlayan yıldızları arasında bulunan Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Mate 20‘yi 16 Ekim 2018’de halkın beğenisine sunmaya hazırlanıyor. 

Teknolojinin gelişmesi ve güncellenmesi ile beraber akıllı telefonlar, firmalar için adeta bir rekabet ortamına zemin hazırlar oldu. Apple, Samsung, Xiaomi gibi büyük firmalar, kullanıcılara en güncel ve en gelişmiş telefonu sunmak için sürekli yarışır duruma geldiler.

Böylesine büyük bir rekabetin olduğu yarışta ise Huawei Mate 20, meraklı bakışları üzerine topladı. Tarihi tekrardan şekillendirecek olan Mate 20 serisi, akıllı telefonlara yeni bir bakış açısını aralayacak.

Bunu biz değil, Huawei‘nin kendisi söylüyor. Bizlerde sizler için Huawei’nin yeni cihazı hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirdik. İşte Huawei Mate 20 hakkında bilinen her şey! 

Huawei Mate 20 hakkında bilinen her şey!

Öncelikle Mate 20’nin tasarımına değinerek başlamak istiyorum. Mate 20, Mate 10 ve Mate 10 Pro’da olduğu gibi cam gövde olması bekleniyor. Öte yandan cihazın bir de sızdırılmış görüntüsü mevcut.

Bu görüntüye bakacak olursak, çentikli tasarıma gidildiğini görebiliriz. Son olarak bir parmak izi sensörünün bulunduğunu ve bunun arka kameranın altında yer aldığını da söylemekte yarar var. 

Huawei P20 Pro da zamlandı!Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir