Hediye Mini router!

Hediye Mini router!

Herkese selamlar Teknolojioku takipçileri. Gleam.io adresinde yapacağımız çekiliş ile bir adet TP-Link AC750 Travel Router hediye ediyoruz. Bildiğiniz gibi daha önce okuyucularımıza Sades oyuncu kulaklığı ve Ferrari logolu tişört hediye etmiştik. 

Bu sefer ise TP-Link AC750 Travel Router ile tekrardan karşınızdayız. 14 Eylül Cuma günü sona erecek olan yarışmada yapmanız gerekenler ise oldukça basit: 

1 – Facebook sayfamızı beğenin
2- Twitter hesabımızı takip edin
3 – YouTube kanalımıza abone olun

Yarışma ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor:  Yarışmaya katılmak için gerekli olan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Mini router kazanma fırsatı!

Çekiliş kurallarımıza gelecek olursak;

-Hediye çekilişimiz 10 Eylül – 14 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. Çekilişimiz 14 Eylül  saat 00:00′da sona erecektir. Çekilişimiz Gleam.io aracılığıyla yapılacaktır.

-Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için ek olarak açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.  

-Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 14 Eylül günü sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer bu süre zarfında bize bilgileri göndermezse, hakkı yedek talihliye geçecektir.

-Hediyenin kargo ücreti bize ait olacaktır. 

Şimdiden herkese bol şanslar! Gelecek hafta yeni bir çekilişte görüşmek üzere.

Ferrari logolu tişört sahibini buldu!Güncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir