Güvenlik Kursu Bursa

Güvenlik Kursu Bursa

Aybars Özel Güvenlik Eğitim Merkezi, Bursa’da güvenlik sektörüne adım atan bireylere profesyonel eğitim ve kurs imkanları sunan öncü bir kuruluştur. https://www.aybarsguvenlik.com web adresinde ziyaret edilebilen kurumumuz, geniş kapsamlı güvenlik eğitimleri ile özel güvenlik olmak isteyen bireylere güvenlik sektöründe başarılı bir eğitim alma ve kariyer yapma fırsatı sağlamaktadır. Tüm bu faaliyetler esnasında en uygun fiyatları sunma çabasında bulunmaktayız.

Bursa Güvenlik Kursları

Aybars Özel Güvenlik Eğitim Merkezi, uzman eğitmen kadrosuyla modern öğretim metotları ve donanımlı, modern, Bursa merkezinde ve toplu ulaşıma yakın tesisi ile öne çıkmaktadır. Eğitimlerimizde öğrencilerimize Güvenlik Kursları Bursaarayışı içerisinde olan kişilere temel özel güvenlik eğitimleri, özel güvenlik kimlik yenileme eğitimleri, silahsızdan silahlıya geçiş fark eğitimi alanlarında kapsamlı bir eğitim sunulmaktadır. Ayrıca uygulama ağırlıklı ve örnek olayların canlandırıldığı eğitimlerimizle  öğrencilerimizi sektöre hazırlamaktayız.

Aybars Özel Güvenlik Eğitim Merkezi, güvenlik sektöründe kaliteli ve nitelikli personel yetiştirmeyi amaçlayan bir vizyonla hareket etmektedir. Bursa’daki bu güvenilir güvenlik eğitim kurumu, https://www.aybarsguvenlik.com üzerinden detaylı bilgi ve başvuru olanakları sunmaktadır.

Bursa’da güvenli bir geleceğe adım atmak isteyenler için Aybars Özel Güvenlik Eğitim Merkezi, doğru adres olacaktır. Bizlere 0 (224) 254 02 02  numaralı santral hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir