Fortnite Bölüm 2’yi Tanıtan Bir Fragman Ortaya Çıktı

Fortnite Bölüm 2’yi Tanıtan Bir Fragman Ortaya Çıktı

Resmi olmayan bir kaynak tarafından yayınlanan bir fragmanda yeni Fortnite sezonundan görüntüler bulunuyor. Eski Fortnite dünyası, sızan videoya göre oldukça farklı özellikler içeren yeni bir dünya ile değiştirilecek. Yeni güncelleme, seriye yeni bir adlandırma kuralı da getiriyor. Sezonun adı, Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 olarak adlandırılacak.

Yeni bölümdeki değişikliklerin başında tamamen yeniden tasarlanmış bir harita göze çarpıyor. Fragman, o dünyanın sadece küçük parçalarını gösterirken Epic, eski oyunun haritasını tamamen ortadan kaldırmış ve yeniden çizmiş gibi görünüyor. Aynı zamanda görünüşe göre düşmüş takım arkadaşlarını taşıma ve yüzme yeteneği gibi yeni oyun özellikleri de geliyor.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 için yayınlanan video:

Ortaya çıkan ve oyundaki yenilikleri içeren fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Epic’ten güncelleme için resmi bir fragman gibi görünen videonun nereden çıktığı açık değil ancak şimdi çeşitli sosyal ağlar üzerinden indirilebiliyor. Yüklenen vidoların derhal kaldırıldığını da ekleyelim.

Fragman, yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair ipucu sunmuyor. Kara delikler yuttuğundan beri tamamen çevrimdışı olan oyunu oynamak için oyuncular, neredeyse 24 saattir bekliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir