eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Fason baskı, Kanvas ve UV baskı fiyatlarımızı inceleyin

Fason baskı, Kanvas ve UV baskı fiyatlarımızı inceleyin

Kanvas baskı, kanvas kumaş üzerine iç veya dış mekan baskı yapan makinalar kullanılarak yapılan dijital baskı işlemi olmaktadır. Kanvas adı İngilizceden türetilmiş bir adlandırma olmaktadır. Bir dokuma şeklidir ve adını da buradan almaktadır. Canvas kumaş kafesli görünümlü, çift örmeli, ağır gramajlı, kaba, rustik pamuklu bir kumaş olarak tarif edilebilir. Genellikle spor tarzda ceket ve palto yapımında sıklıkla kullanılır. Ressamlarında tercih ettiği bir tür kumaş türü olmaktadır.

Kanvas baskı nerede kullanılır?

İç mekanlarda tercih edilmekle birlikte canvas baskı tablo imalatında sıkça tercih edilmektedir. Kanvas baskı çeşitleri (Türleri) nelerdir? Kanvas kumaşa baskı iç mekanlar için baskı yapan makinalarda basılabildiği gibi dış mekanlar için baskı yapan makinalarda da basılabilmektedir. Ancak dış mekanda kullanılamamaktadır.

UV Baskı Fiyatları

Dijitalya dijital baskı açık hava reklamcılık sektöründe sizlere her zaman yenilikler katmaya devam ediyor. Büyük ebat dijital baskı merkezimiz de en büyük baskı ebatımız 50 metreye 60 metre kumaş baskı yaparak rekor kırmıştır. Kurumsal firmaların tercihi olan Dijitalya Baskı Merkezimizde sizlere kurumsal çözümler sunulmaktadır.

UV Baskı Fiyatları listesindeki fiyatlarımızın hesaplamalarını inceledikten sonra açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Kurumsal firmaların dışında bireysel müşterilerimize de aynı özveri ile hizmet sağlamaktayız. UV baskı ve onlarca farklı ürün çeşitlerimiz ve daha bir çok kategoriler de sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Fason Baskı

Ayrıca Dijitalya olarak tüm reklam ve ajans firmalarına Fason baskı yapmaktayız. Fason baskı fiyat listemize ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir