bodrum escort
En iyi Konya Ortodontist

En iyi Konya Ortodontist

Ortodontistler uzman diş hekimleridir. Ortodonti alanında belirli bir süre uzmanlık yapan ortodontistler çarpık ve yamuk dişlerin tedavisi ile ilgilenmektedir.

Her insanın sahip olması gereken belirli bir diş yapısı vardır. Bu diş yapısının düzenli ve uygun olması aynı zamanda çene ve ağız sağlığını da etkilemektedir. Aslında ilk olarak büyük bir kozmetik sorun gibi görünse de ağız ve çene sağlığını da etkileyen önemli bir sağlık sorunu olarak bilinmektedir.

Çarpık ve yamuk dişler estetik olarak önemli bir sorundur. Bununla birlikte çiğneme ve konuşma faaliyetlerini engelleyen bir sağlık sorunudur. Bozuk yapıda olan dişlerin diş teli uygulaması ile gerekli yapıya ulaştırılması gerekmektedir.

Konya ortodontist olarak görev alan Dt. Sema Koyuncu tüm ortodontik tedaviler için kliniğinde hizmet vermektedir. Sizlerde tüm ortodontik sorunlarınız için randevu alabilirsiniz. Ön muayenenin ardından ne tür bir tedaviye ihtiyacınız olduğunu, bu tedavi sürecinin ne kadar olacağı ve tedavi maliyetleri hakkında net olarak bilgi edinebilirsiniz. En iyi ortodontist uzmanına en doğru tedavilerinizi yaptırabilirsiniz.

Konya şeffaf diş teli uygulaması

Şeffaf diş teli uygulaması özellikle yetişkin hastalar için geliştirilmiş olan bir tedavi yöntemidir. Braketsiz ve hareketli bir tedavi tercih eden yetişkin hastalar için şeffaf diş teli plakları oluşturulmaktadır. Hastalar bu plakları istedikleri anlarda çıkarıp takabilmektedir.

Konya şeffaf diş teli uygulamaları için Dt. Sema Koyuncu ile iletişime geçebilirsiniz.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir