DigiGarson Hakkında

DigiGarson Hakkında

DigiGarson sizlere, uygulama indirmeye gerek kalmadan telefonlarınızdan siparişleri almak ve işletmenizi yükseltme olanağı sunar. Müşterilerinizin akıllı telefonlarıyla kolayca siparişlerini verebilirler. Garsonlarınızı çağırıp hesaplarını isteyebilirler. Self Servis hizmetleri dahil bütün işletmeler için olası çözümler sunar. DigiGarson sayesinde müşterileriniz, akıllı telefonlarından kendi konuştukları dillerde rahatça yemek ve servis siparişi verebilirler.

DİGİGARSON GARSON EL TERMİNALİ

DigiGarson her türlü işletmenin kolayca kullanabilmesi için tasarlanmıştır. DigiGarson’un garson el terminali modülü bütün Android işletim sistemi olan her türlü mobil cihaz ile uyumlu olarak çalışabilir. İşletmenizin Donanım harcamalarını büyük oranda düşürür.Kullanımı gayet kolay olan bu sistem garsonlarınızın en büyük yardımcısıdır.

Dijital Menü

DigiGarson işletmenizin menülerini 6 dilde kolaylıkla hazırlamanızı sağlar. Dilediğiniz ürünlerin resmi ve fotoğraflarını ekleyebilir, fiyatlarını değiştirir. Menünüzün içeriğini misafirlerinize sunar. Örnek; parmesan peyniri ve kapari ile servis edilir ve benzeri yönlendirmeler ile tavsiyeli satışlar yapmanızı sağlarsınız. Örnek; kahve siparişinden direkt tatlılara geçişli dijital menü sayesinde kâğıt menü masraflarını minimize etme şansı yakalarsınız.Ürün ekleme bölümünde kendine özgü programı ile ürünlerinizin resimlerini 4K görüntü kalitesi ile menünüze ekler, aynı anda kullanmaya başlarsınız

Yapay Zeka Teknolojisi

Zamanımızın gelişmekte olan Yapay Zeka teknolojisini sizler için DİgiGarsona taşıdık. DigiGarson kolay, pratik, yaratıcı çözümler sunar. Her türlü platformda çalışabilen, işletmenizin tüm işlerini tek elden yapabileceğiniz, %100 yerli malı ‘Yeni Nesil Pos Otomasyon’ sistemleridir. DigiGarson firmanız ile alaklı sosyal veriyi toplar ve dilediğiniz zaman bu verileri sizin için raporlar. İşletmenizi geliştirebilmeniz için gerekli verileri size ulaştırır ve işletmenizin yararına planlar yapabilmenizi sağlar. DigiGarson sizler en uygun fayda ve maliyeti sunar. Raporlarınızdan kendinize en doğru yolu seçebilirsiniz. DigiGarson işletmenizi ve cebinizi düşünmek için tasarlanmıştır

Anket Uygulaması

DİgiGarson müşteri memnuniyetlerini arttırmak ve işletmenizin güzel yorumlar alabilmesi için tasarlanmıştır. Hizmet kalitesini yükseltmek için her şeyi düşünen DigiGarson, işletmeniz ile ilgili anket sorularını müşterilerinizin değerlendirmesine sunar. Ve müşterilerinizin memnuniyetlerini öğrenmiş olursunuz. Misafirleriniz sıkıntı yaşıyor ise: İsterlerse sorunun içeriğini, masa no’sunu, müşterini ismini işletme yöneticisine veya işletme yetkilisine SMS  mesajı olarak gönderebilir. 

Sipariş Sistemi

DigiGarson müşterilerle iletişiminizi rahatlatmak için tasarlanmıştır. DigiGarson ile müşteriler uygulama indirmeden, masadan, akıllı telefonları ile ‘Özel QR kodunu aratarak işletmenizin menüsüne ulaşabilir. Siparişleri dilediği gibi düzenleyebilir.Siparişler için özel notlarını belirtebilir.

Servis Sistemi

DigiGarson servis yoğunluğunuzu düşünerek sizleri ve garsonlarınızı rahatlatmak için tasarlanmıştır. DigiGarson ‘’Servis Butonu‘’ ile müşteri memnuniyetini arttırmak için işinize özgü hızlı ve etkili çözümler sunmak amacı ile çok yönlü olarak düşünülmüştür. Garson El Terminallerinde, Sipariş Ekranında, Bluetooth Kulaklıklarınızda Ve Akıllı saatlerde çalışır. Misafirleriniz;

• Hesap istemek,

• Nargileci çağırmak,

• Vale hizmeti almak,

•.Garson Çağırmak

Masayı temizletmek için bağırarak personelinizi çağırmak ve el kol hareketi yapmak zorunda kalmazlar. 

Lezzet Kutusu Paket Servis Modülü

DİgiGarson isteyenlerin işletmenize her yerden ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. DigiGarson ile firmanıza özel vereceğiniz paket servis QR Kodu , broşürlerinize koyabilir , müşterilerinizin evinden , işyerlerinden QR kodu taratarak işletmenizin menüsüne erişmelerine sağlayabilir. İşletmenizdeki telefon trafiğini ortadan kaldırılabilir. ‘’Adresi anlamıyorum, telefonu duymadım.’’ gibi sorunlara çözüm bulabilirsiniz. DigiGarson ile işletmenizde çalışan kuryeleri tanımlayabilir ve yetkilendirebilirsiniz. DigiGarson ile işletmenizin paket servis yaptığı saatleri ekleyebilirsiniz. 

Yönetim Elinizde!

DigiGarson işletmenizi rahatlıkla yönetebilmeniz için tasarlanmıştır. İşletmeniz ile alakalı tüm işlemleri ve yetkilendirmeleri yapabilecceğiniz, ürün reçetelerini girebilip stoklarınızı kontrol edebilirsiniz. Müşterileriniz ile ilgili raporlamaları toplayıp günlük kasa ve ciroları takip edebilirsiniz.,Garsonlarınızı ve kuryelerinizi yetkilendirdiğiniz, müşterilerinizin garsonlara sipariş verdiğinde ekranlardan masalar açıp ilgili tüm işlemleri yapabilirsiniz. Bilinen tüm restoran yönetim sistemlerinin işleyişini içeren modüldür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir