İş Dünyası

Çok Tanıdık Bir Şirket, Project Fi’nin Orta Katmanlı Cihazını Yapacak

Dün, Project Fi, orta katmanlı bir telefonun ağını destekleyeceğini ortaya koydu.

Hangi şirketin geleceği konusunda bu telefon gizemli kaldı. Şimdi, şimdi cevap: Google’ın eski dostu Motorola.

Söz konusu telefon Moto X4 olacak. Hatırlıyorsanız Google, şirketi Lenovo’ya satmadan önce Motorola’yı elinde tuttu ve mülkiyet süresi boyunca pazarladığı ana telefon Moto X idi.

Lenovo, bu yana modüler Moto Z’ye yer açmak için markayı bir kenara itti, ancak X -line geri dönüş yapıyor. Söz konusu telefon MotoX4 olacaktır.

Hatırlıyorsanız Google , şirketi Lenovo’ya satmadan önce Motorola’yı elinde tuttu  ve mülkiyet süresi boyunca pazarladığı ana telefon Moto X idi.

Lenovo, bu yana modüler MotoZ’ye yer açmak için markayı bir kenara itti, ancak X-line geri dönüş yapıyor.

Bu, Project Fi uyumluluğunu kazanan ilk Nexus ve Pixel cihazı olmayacaktır.

Ek cihaz desteğinin olmaması, desteklenen yeni telefonların yalnızca daha pahalı Pixel cihazları olduğu taraftarları olmayan müşterilerle büyük bir tartışma konusu olmuştur.

Moto X4, orta kademe fiyat aralığında düşecek. Project Fi uyumluluğunu kazanmak için Pixel cihazı. Ek cihaz desteğinin olmaması, desteklenen yeni telefonların yalnızca daha pahalı Pixel cihazları olduğu, taraftarları olmayan müşterilerle büyük bir tartışma konusu olmuştur.

Moto X4 orta kademe fiyat aralığında düşecek.

Venture Beat, cihazın çift kamera sistemi vereceğini bildiren Evan Blass’ın kaçaklarından gördüğümüzün dışında, “SmartCam” ile 5.2-inç Full HD 3D Cam ekran oynayacağını açıklayan çok fazla şey bilinmiyor.

Evan Blass’tan gördüğümüzün dışındaki telefonlarda ‘akıllı kamera sistemi’ ile 5.2 inç Full HD 3D Cam ekrana sahip olacağı ortaya çıktı.

Moto X4’ün bu yıl bir süre sonra gelmesi bekleniyor.Moto X4’ün bu yıl bir süre sonra gelmesi bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı