bodrum escort
Çamaşır Makinesi Sıkmada Çok Ses Çıkartıyor ve Çok Sallanıyor

Çamaşır Makinesi Sıkmada Çok Ses Çıkartıyor ve Çok Sallanıyor


Çamaşır makineleri, yüksek devir hızı kapasiteleri ile çamaşırların sıkma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu sayede çamaşırlardaki suyun etkin biçimde sıkılarak, daha kısa sürelerde kurutulabilmesi sağlanabiliyor. Ancak çamaşır makinesinin modeline göre değişiklik gösterecek yüksek devir hızlarının oluşturduğu yüksek kuvvet, makinenin zemine uygun yerleştirilmemesi durumunda yerinden oynamasına, sallanmasına ve buna bağlı olarak da fazla ses çıkarmasına neden olabilir. Böyle bir durum sadece çok fazla sesli çalışmaya neden olmaz aynı zamanda da iç aksamında çok ciddi tahribata neden olabilir. Bu nedenle de mutlaka dikkate alınarak, çözümü için çamaşır makinesinin düz bir zeminde olmasına ya da ayarlanabilir ayaklarının zemine göre ayarlanması ve çevresinde temas ettiği bir unsurun olmamasına dikkat edilmelidir. Tüm bu hususların sağlanmasına rağmen halen sıkma sırasında çok ses çıkması sorununa yönelik olarak mutlaka profesyonel müdahale için Samandıra Ariston Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

Çamaşır makinesinin tüm kullanım şartlarına uygun olmasına rağmen sıkma sırasında çok fazla gürültü çıkarması ve sallanması sorunu yaşanıyor ise profesyonel ve uzman beyaz eşya teknisyenleri tarafından gerekli olan müdahalelerin uygulanması gerekir.  Bunun içinde bölge genelinde her zaman tam donanımlı servis araçları ile hazır durumda bekleyen ekipleri bulunan Kavacık Ariston Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmelidir. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren iletişim numaraları üzerinden başvurular, kolayca gerçekleştirilebilir. En kısa zaman dilimleri içerisinde arıza tespit ve arıza onarım müdahaleleri için ilgili adrese tam donanımlı servis araçları ile çamaşır makinesi servisi hizmeti ulaştırılmaktadır.

Çamaşır makinesindeki sıkma programında çok ses çıkarması ve sallanması sorunu amortisörlerin işlevini kaybetmiş olması, kazan askılarının kırılması, işlevini kaybetmesi veya yerinden çıkmış olması söz konusu olabilir. Eğer yerinden çıkmış ise yerine takılarak, çözüm sağlanır. Ancak kırılmış veya işlevini kaybetmiş amortisör veya askı söz konusu ise ilgili parçaların yenisi ile değişimleri gerçekleştirilir. Bu işlemlerde sadece orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiren Beykoz Ariston Servisi merkezi, çamaşır makinelerinin onarım sonrası kullanım sürecini daha uzun olmasını ve sorunsuz olmasını sağlıyor. Kaliteli hizmetlerine ilişkin olarak da 1 yıllık garanti desteği sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir