Büyü  Bozma Medyum Hüddam Hoca

Büyü  Bozma Medyum Hüddam Hoca

Büyü bozma ya da büyü yapma gibi konularda uzmanlaşmış işinin ehli medyumlardan biri olan medyum hoca; bozulması imkansız görünen zor büyüleri çözmek için bir yöntem geliştirmiştir. Büyü  ne kadar dolambaçlı yollarla yapılmış olsa da medyum hoca; hüddam hocaları ile istişare ederek büyünün bozulması için işlemler yapar.   Bir büyü yapma işlemi tersinden işlem yapılarak bozulabilir. Söz gelimi bir büyü kötü niyetlerle yaptırılabilir ve kişinin düşünce ve his dünyası alt üst olmaya başladığında kara büyü tesir etmiş olur. Kara büyüler çok çeşitlidir.

Sabun büyüsü, kişiyi hastalandırmak – öldürmek niyeti ile yapılan çok zalimce bir büyüdür. Sabun üzerine yapılan işlemlerden sonra kuytu bir köşeye atılan sabun eridikçe kişi hastalanır ve sabun tamamen tükendiğinde kişi ölebilir. Böyle bir büyü şüphesi olanlar medyum hoca ile görüşerek; büyünün bozulması için talepte bulunabilirler. Durduk yerde sağlıklı bir kimse, hastalanır ve yatağa düştüğünde, hızla kötüleşme gösterdiğinde sabun büyüsünden şüphe edilebilir. Sabunun nereye konduğunu haber verecek Zat ise yine istanbul medyum Hocanın birlikte çalıştığı Hüddamlardır. Medyum hoca size sabunun nerede olduğu haberini verir.

Sabun üzerinde büyüyü bozma işlemleri yapılır. Yahut sabun izole edilerek erimesi engellenebilir.  Yine durup dururken mutlu bir çiftin arası bozulabilir. Her iki taraf da birbirine olan ilgisini hızla kaybedebilir.  O zaman da şüphe edilecek büyü “Ayırma Büyüsü” dür. Bu büyünün yüzlerce farklı yapılış şekli vardır. Nasıl yapıldığını görmek ise hüddamların işidir. Bunlar Medyumlar çeşitli vizyonlar göstererek bilgi verirler. Ya da düşüncelerine tesirler yollarlar ve medyum büyünün yapılış şeklinin bilgisini alabilir. Bilgi alındıktan sonra büyü bozma işlemleri yapılır ve ardından birleştirici büyü bağlama büyüsü yapılır. Sonra da bu büyünün bozulmasını engellemek için bağlama büyüsü koruma vefki kaleme alınır.

http://www.medyumhaberler.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir