eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Banka genel müdüründen örnek davranış: 14 bin kişiye gönderdi

Banka genel müdüründen örnek davranış: 14 bin kişiye gönderdi

Korona virüs salgınına karşı korunma yöntemleri her alanda hızla alınırken, özel kurumlardan tarafından da özellikle personelin sağlığını ve motivasyonunu sağlamak amacıyla daha önce sık karşılaşılmayan adımlar atılıyor.

Bunun son örneğini DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş gerçekleştirdi. Ateş, 14 bine yakın çalışanına yolladığı mesajında kendisinin ve üst yönetimdeki isimlerin cep telefonlarını paylaşarak, dileyen çalışanın her durumda kendilerini doğrudan aramasını istedi.

“BİZLERİ HİÇ ÇEKİNMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ”

Hakan Ateş paylaştığı mesajında şöyle dedi:

“Arkadaşlarım,

Olağanüstü günlerin yaşandığı bu dönemde, mazeret gözetmeksizin görevini hakkıyla yerine getiren tüm değerli Denizcilere, özellikle de müşterilerimize zor şartlarda yüz yüze hizmet sunan şube çalışanlarımıza Bankamız adına minnet ve teşekkürlerimi sunarım.

Mevcut koşulların ortaya çıkmasından sonra göstermiş olduğunuz cansiperane çalışma azminizi, dayanışma ruhunuzu ve kurum aidiyetinizi ayakta alkışlıyorum.

Bildiğiniz üzere sektör olarak bir kamu hizmeti ifa etmekteyiz.  Dolayısıyla, hizmetlerimizin kesintisiz devamı büyük önem arz etmektedir. Diğer yandan sizlerin ve ailelerinizin sağlığı hepimiz açısından en önemli konudur.

Şubelerimizde hizmetin kesintisiz yürütülebilmesi için Genel Müdürlük kadrolarımızda yedekleme ve evden çalışma süreçleri tamamlanmış, bütün altyapı buna hazır hale getirilmiştir. Zaman zaman teknik sorunlar yaşasak da ekiplerimiz bu aksaklıkların giderilmesi için 7/24 çalışmaktadır…

Başta ben olmak üzere tüm Üst Kurul üyesi arkadaşlarım ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Bizleri hiç çekinmeden arayabileceğinizi bilmenizi istiyorum.  Cep telefonlarımız içerir iletişim bilgilerimizi ekte paylaşıyorum.

Bu günleri elbette geride bırakacağız. Emin olun ki sağlık dolu, güneşli güzel günler yakında…!

Sevgilerimle, Hakan Ateş.”

“ALIŞIK OLUNMAYAN BİR YAKLAŞIM”

Finans sektöründe, özel kalemleri ya da asistanları ile iletişime geçmeden üst kademedeki yöneticilere ulaşmanın kolay olmadığı biliniyor.

Ateş’in cep telefonunu 14 bine yakın çalışanı ile doğrudan paylaşması bu açıdan çok da alışık olunmayan bir yaklaşım olarak değerlendiriliyor.

IMF’den İtalya ekonomisi için daralma beklentisi

Dünyanın en hızlı bilgisayarından virüse karşı buluş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir