eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Aydinel Makina Transpalet

Aydinel Makina Transpalet

Firmamız bir birinden farklı tonajlara sahip vinçleri, günlük, haftalık hatta aylık olarak kiraya vermektedir. Araçlarımız oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Çalıştırırken sorun çıkarmaz ve işlerinizin aksamasına sebebiyet vermez.

Masa, sandalye gibi mobilyacılar, marangozhaneler, kolon dikme, inşaat malzemelerini taşımada, makinaların taşınması yürütmesi ve nakliyesinde ayrıca birçok ağır malzemelerin özellikle yüksek katlara güvenle taşınmasında sorunsuzca kullanabileceğiniz vinç ve asansör sistemlerimizle hizmet veriyoruz.

İstenilen birçok alanda kullanım kolaylığı sağlayan, garantili ve kaliteli elektrikli zincirli vinç sistemlerimiz ile işlerinizin kısa sürede gerçekleşmesini sağlamaktayız. Kaldırılacak malzemenin bir kiriş üzerine konumlandırılması ve stabil halde sarsılmadan taşınmsını sağlayın vinç ile dikey ve yatay taşıma sağlanmaktadır.

Vinç sistemlerimizi ihtiyaca göre donatılabiliyoruz. İster köprülü ister kollu ister manuel olarak kaldırma üniteleri oluşturuyoruz. Tavan ya da zemine sabitleyerek kullanılabilen elektrikli zincirli vinçlerimiz farklı kaldırma üniteleri şeklinde kullanılabileceği gibi sabit olarak da kullanılabilir.

Transpalet

Transpaletler insan kontrolünde veya akülü olarak çalışan araçlardır. Paletlerin üzerine yüklenen malzemeleri hidrolik pompa özelliğiyle kaldırıp tekerlek üzerinde yatay bir şekilde taşımaya yarayan araçlar transpalet olarak adlandırılırlar. İki adet çataldan oluşan transpetlerin paletleri üzerinde boşluklar bulunmaktadır. Çatalların bu boşluklara girmesi ve yukarı yönde kaldırılmasıyla yükleme işlemi yapılır. Farklı işleriniz için özel kısa transpalet, makaslı transpalet ve uzun transpalet çeşitlerimiz ile hızlı ve güvenli taşıma işlemi yapabilmeniz için hizmet veriyoruz.

Yük taşımak için kullanılan transpaletler için firmamızla iletişime geçebilir, ihtiyacınıza yönelik kullanım kolaylığı sağlayacak araçlarımızı uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Hidrolik Yük Asansörü

Bir çok parçası yağ içerisinde çalıştığı için aşınma payı çok az olan hidrolik yük asansörü hizmetimizle gürültüsüz ve taşınacak malzemelerinize hasar vermeden güvenle taşıma imkanı bulabilirsiniz.

Hidrolik yük asansörü sisteminde motor sadece yukarı çıkış sırasında çalışır bu yüzden son derece sessizdir. Çalışma ortamınızda kulakları rahatsız eden bir motor sesi duymazsınız. Hidrolik yük asansörlerimizde elektrik kesintisinde kurtarma sistemi bulunmaktadır. Dolayısıyla otomatik olarak katına getirerek durur.

Depolarda, alışveriş merkezlerinde ve fabrikalarda daha çok tercih edilen araçla konforlu bir taşıma imkanı sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir