Antalya Halı Yıkama Fiyatları

Antalya Halı Yıkama Fiyatları

 

Halı yıkama işlemleriniz için profesyonel hizmet almak ister misiniz? Halı yıkama Antalya hizmeti, kurumsal olarak sizlere ulaştırılıyor.

Hem güvenli hem de profesyonel şekilde Halı yıkama Antalya hizmetinden faydalanın. İletişime geçerek bilgi alabilir, anında yıkama için gereken işlemlerin tamamlanmasını isteyebilirsiniz. Bilgi verilecektir.

Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkamada en iyi sonucun alınması için halı yıkama aşamaları oluşturulmuştur. Evinizden alınan halıların önce süpürülmesi sağlanır. Üzerinde ki havların temizliğinin gerçekleşmesi sağlanır. Sonrasında ise direkt olarak yıkama aşamasına geçilir. Bu aşamada en iyi temizleme ürünleri kullanılır. Hem etkili hem de halınıza zarar vermeyecek şekilde yıkama olur. Tüm lekelerin çıkacağı şekilde yıkama yapılır. Durulama aşamasında ise halının en derinin dahi durulanacağı şekilde işlem yapılır. Sıkma ise özel makineler ile olur. Halınızda kuruma %95’in üzerinde gerçekleşir. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra Kepez halı yıkama tarafından halılarınız paketlenir. Koku yapmayacak şekilde kurutma işleminin tamamlanmasından sonra paketleme aşamasına geçmesine özen gösterilir.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarının belirlenmesinde metre kare dikkate alınır. En uygun fiyatların belirlenmesinde halı türü, halının metrekaresi, yıkama işleminin niteliği gibi kriterler göz önünde bulundurularak işlem yapılır. Gold halı yıkama işlemleri sayesinde, halınızın hem temiz yıkanması hem de en uygun ödemeler ile hizmet almanız tamamlanıyor. İletişime geçerek bilgi alabilir, taleplerinizi anında yetkililere sunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir