Amazon FreeTime Cheat Sheets Çocukları ve Ebeveynleri Eğitiyor

Amazon FreeTime Cheat Sheets Çocukları ve Ebeveynleri Eğitiyor

Hiç kimse, Dora’yı yada çocuklarınızla birlikte Amazon FreeTime’da 43. Dondurulmuş klibi izlemediğiniz için yargılayamaz.

Sorun şu ki, ne oldukları hakkında hiçbir fikriniz yoksa, şovlarını, kitaplarını veya oyunlarını onlarla konuşamayacaksın.

Neyse ki Amazon, çocuklarınızın medyalarına ne kadar zaman harcadıklarını, okudukları kitapların bir listesini, izledikleri şovları, kullandıkları uygulamaları ve oynadıkları oyunları gösteren yeni bir Ebeveyn Kontrol Paneli başlattı.

Şimdi, bu son derece verimli bir tartışma yapmak için anahtardır: Bu liste size her bir gösteri, kitap, oyun veya uygulamanın neyle ilgili bir özetini içeren Tartışma Kartlarına erişmenizi sağlar.

Her kartta ayrıca, çocuklarınızınıza neler sorabileceğinin yanı sıra beraberinde yapabileceğiniz etkinlikler hakkında öneriler var.

Örneğin, çocuğunuz National Geographic Okuyucularını okursa: Kediler vs Köpekler, kartta “Köpek ve kedi arasındaki fark nedir?” Gibi soru önerileri listelenecektir.

Çocuğunuzun köpeklere ve kedilere yoğun ilgi gösterdiği durumlarda, yerel hayvan barınağında gönüllü olarak kart tavsiyesi alabilirsin.

Kartlar, değerli zaman harcamak zorunda kalmadan çocuğunuzla sohbeti başlatmak için gerçekten harika bir yoldur. Bilgi için Google’a göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir