eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
2019 Fortnite Dünya Kupası açıklandı!

2019 Fortnite Dünya Kupası açıklandı!

2019 Fortnite Dünya Kupası | Epic Games tarafından geliştirilen Battle Royale türündeki Fortnite’ın, e-spor dünyasına katılacağını ve ilk sezon bütçesinin 100 milyon dolar ile e-spor tarihinin en yüksek ödülü olacağını sizlere duyurmuştuk.

Android için Fortnite çıkış tarihi duyuruldu!

Epic Games tarafından geliştirilen Battle Royale türündeki Fortnite, Android cihazlar ile buluşmaya hazırlanıyor. İşte Fortnite Android sürümünün çıkış tarihi!

Yayınladığı yeni blog yazılı ile e-spor planları hakkında çok daha fazla detayı açıklayan Epic Games, oyunculara 2019 Fortnite Dünya Kupası etkinliğinin müjdesini verirken, kayıtlı oyuncu sayısının 125 milyona ulaştığını açıkladı.

Oyuncu sayısı dudak uçuklatan Fortnite Dünya Kupası düzenliyor!

Etkinliğe katılmak için herhangi bir sınırlama olmazken, resmi elemeleri geçmek gerekiyor. Elemeleri geçen oyuncular, Fortnite Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanacak. Dünya kupasının odak noktası tekli ve çiftli modlar olacak.

Epic Games, Overwatch Ligi gibi diğer e-spor liglerinden daha farklı bir yaklaşım benimsiyor. Dünya kupası elemeleri yetenek bazlı olacak. Takım veya franchise hakkı satılmayacak. Üçüncü taraf liglerin de bunu yapmasına izin verilmeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir