Zemin Kaplamalarında Çözümler

SAMSUNG CSC

Binanın yapımı bittiği zaman inşaat firmalarının ve müteahhitlerin önüne zemin kaplama konusunda çeşitli seçenekler çıkar.

Ülkemizin en gelişmiş iş sahaları arasında başta gelen inşaat sektöründe yapının ortaya çıkmasıyla birlikte yer döşemesi veya Pvc Zemin Kaplama olarak tanımlanan bir takım “son aşama işlerinin” zamanı gelir. Binanın kaba inşaatı bitmiş sıra artık ince işçiliğe gelmiştir. Bu dönemde bütün müteahhitler zemin kaplaması konusunda yıllardır hizmetinizde olan firmamız Deka’yı arayabilirler. Hepsiyle profesyonel bir anlayışla ve müşteri memnuniyeti temelli çalışmaya hazırız. Firmamız hakkındaki ayrıntılı açıklamaları ve üretici firma olduğumuz için çok daha uygun fiyatlardan hizmet verdiğimizin bilgisini bu sitede bulabilirsiniz. Ayrıca referanslarımıza ait görseller de site sayfalarımızda yer alıyor, dekazemin.com adresi ihtiyacınız olduğu anda sizi bize ulaştıracaktır.

PVC Nedir, Yer Döşemelerinde Nasıl Kullanılır?

İşimizin gereği olarak Pvc yer döşeme sözcüğünü çokça kullanıyoruz ama aslında PVC kimya biliminde polivinil klorür olarak geçen, katı ve esnek çeşitleri olan bir plastik çeşididir. İşimiz olan zemin kaplamalarında kullanılan PVC plastikler rulo halinde gelip zemine döşenerek yaşam alanını çok daha güzel ve kullanışlı biçime sokarlar. (Düzgün kaplama olması için önceden zemine şap veya astar atılarak pürüzsüz hale getirme işimizin başka bir inceliğidir.) Bugün PVC yer kaplamalarını pek çok evde veya işyerinde görebilirsiniz. Yükseltilmiş döşeme üzerine yapılan zemin kaplamaları da yaptığımız işler arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir