eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Yurtdışı Eğitimde Ukrayna Üniversiteleri

Yurtdışı Eğitimde Ukrayna Üniversiteleri

Yurtdışında eğitim almak isteyenler için Ukrayna üniversiteleri doğru tercihtir. Bitirilen lise ve dengi okulun bölümü, alanına bakılmaksızın hukuk, tıp, eczacılık, mühendislik, beşeri bilimler, psikoloji, pedagoji, dil bilimleri gibi geniş yelpazede eğitim alabileceğiniz uluslararası geçerliliği sahip bölümlerde YÖK tarafından denkliği olan İngilizce veya Rusça dilinde eğitime uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bunun için çözüm ortağınız 11 yıllık tecrübesi ile Babil Eğitim’dir.

 

Ukrayna öğrenciler için ucuz yaşam koşulları ile kaliteli, kısıtsız eğitim sunmaktadır. Ukraynada eğitim çeşitli üniversite alternatifleri olması sebebiyle öğrenciler tarafından birinci tercih nedeni olmaktadır. Erkek öğrencilerin öğrenimleri yurtdışı askerlik tecili işlemleri konsolosluklardan sorunsuz olarak yapılabilmektedir. Rusça ve İngilizce yeterliliğe sahip olmayanlar için eğitim öğretim takip edebilmeleri için yabancı eğitimi de verilmektedir. Ukrayna Üniversiteleri bitirilen bölümde yüksek lisans ve doktora yapma imkânı tanımaktadır. Alınan diplomalar tüm dünyada geçerliliğe sahiptir.

 

Ukrayna’da eğitim alabilmeniz için lise diploması, transkript, doğum belgesi, 7 adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, Hıv/eliza testi, pasaporta sahip olmanız yeterlidir. Kararınız Yurtdışı eğitimse Babil eğitim danışmanlığı tam aradığınız adrestir.

https://babilegitim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35