Haber

YÖK Diploma Denklik Nedir?

Eğer yurtdışında bir üniversiteden mezun olduysanız sahip olduğunuz diplomanın ülkemizdeki geçerlilik durumu önemlidir. mezun olduğunuz ülke, okul ve bölüme göre bu diplomanın ülkemizde denk geldiği bir eviye vardır ve bu seviye YÖK tarafından belirlenmektedir. Bu işlemlerin adına ise Diploma denklik denmektedir.

YÖK diploma denklik çalışmaları yapılırken sizden bazı evraklar istenmektedir. Bu evraklardan en önemlisi ise diploma tercümesi olmaktadır. Yetkili tercümanlık ofislerinde, devlet tarafından yeminli unvanını almış tercümanlar tarafından yapılan diploma tercüme işlemleri diploma denklik sürecinde olması gereken evraklardandır.

Bu evraklar ile birlikte sizden istenilen belge ve evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlayarak diploma denklik başvurusunda bulunabilirsiniz. YÖK mezun olduğunuz okula ve bölüme göre bir belirleme yaparak sizleri ülkemizde hangi seviyede olduğunu belirten bir çalışma yapmaktadır.

Diploma Denklif Tercüme Ofisi

Diploma denklik çalışmaları hakkında en kapsamlı ve doğru bilgilendirmeler için ve en kaliteli diploma çeviri işlemleriniz için Ankara’da hizmet veren Diploma Denklik Tercüme ofisimize başvurabilirsiniz.

Site adresine giriş yapabilir ve firmamız tarafından verilen en kapsamlı hizmetler göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yeminli tercüme veya noter onaylı tercüme işlemleriniz için iletişim bilgileri üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tüm dillerde diploma ve transkript tercümeleriniz için sizlere profesyonel olarak hizmet verilmektedir. En uygun fiyatlı tercüme çalışmalarını, istediğiniz süre içerisinde teslim alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı