eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Yaşanabilecek Ekran Sorunlarına En Etkin Çözüm: Ekran Koruyucu

Yaşanabilecek Ekran Sorunlarına En Etkin Çözüm: Ekran Koruyucu

Telefonlar hayatın merkezinde yer edinmiş iletişim cihazları. İnsanların birbiri ile iletişim kurmasını sağlayan pahalı cihazlar. Bu sebeple bu cihazların korunması önem arz ediyor. Cihazların korunabilmesi adına da çeşitli önlemler alınmış. Cihaz üreticileri bu konuda kaliteli malzeme kullansa da yeterli olmayabiliyor. Kullanıcı hatası gibi sorunlarla karşılaşılmaması adına ekran konusunda da dikkatli olunması gerekiyor. Cihazların ekranlarına kapatılarak ekranın kırılmasını önleyen ekran koruyucu mevcuttur.

Bu ekran koruyucular (silikon ekran koruyucu) gibi kullanılan malzemesine göre sınıflandırılabiliyorlar. Cam ekran koruyucu gibi birçok çeşidi mevcuttur. Her çeşit kendi içerisinde birçok avantajlar barındırıyor. Buradaki bir diğer önemli nokta da ekran koruyucunun nereden alınacağıdır. Kaliteli ürün tercih etmek yaşanacak mağduriyetleri gidermektedir. Bu sebeple seçkin firmalardan kaliteli ürünler almak önemlidir. İlkemmobil.com.tr adresi üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmak ve kalitenin tadına varmak mümkündür.

Ekran Neden Kırılır?

Ekran telefonun en hassas noktalarından biridir. Hassas olmasının yanında neredeyse en işlevsel noktasıdır. Öyledir ki ekranı olmayan bir telefonu kullanmak mümkün olmamaktadır. Ekran darbeye, düşmeye, sıkışmaya bağlı kırılabileceği gibi şarj ederken yaşanacak problemlere ya da ısınma gibi problemlere bağlı olarak da kırılabilmektedir.

Ekran Sorunlarına Çözüm

Ekran kırılması ya da çatlaması kötü bir tablo ortaya koymaktadır. Telefonlar ve yedek parçaları pahalı malzemelerdir. Ancak ekran koruyucu kullanarak bu sorunun önüne geçmek mümkündür.

https://www.ilkemmobil.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35