Yabancı Çalışma İzni Hizmetlerimiz Nelerdir?

Yabancı Çalışma İzni Hizmetlerimiz Nelerdir?

Türkiye’de çalışmak isteyen yabancı müşterilerimizin statüsüne, mesleklerine, üye oldukları örgütlere, Türkiye’de bulunmak istedikleri süreye göre başvuru yapmaları ve başvuru için gereken belgeleri hazırlamaları konusunda yardımcı olmaktayız. Türkiye’de bir yıl boyunca çalışan yabancı müşterilerimize süreli çalışma izni konusunda danışmanlık sunmaktayız. Bu sayede süre uzatımı taleplerini 3 yıla kadar alabilmeleri mümkün olmaktadır.

Türkiye’de en az beş yıl boyunca kesintisiz olarak kanuni şartlara uygun şekilde ikamet eden yabancı müşterilerimize, görevlerinin ülke ekonomisine katma değerinin bulunması, kalkınma sağlaması ve istihdamın faydalı görülmesi durumunda bağımsız çalışma izni verilebilir. Türkiye’nin taraf olduğu ikili veya çok taraflı sözleşmelerde aksi belirtilmediği sürece, Türkiye’de en az sekiz yıl kesintisiz olarak ve kanuni şekilde ikamet eden veya toplam altı yıllık kanuni çalışması bulunan yabancı müşterilerimize süresiz çalışma izni çıkarmaları konusunda destek olmaktayız.

Ev hizmetlisi olarak çalışmak isteyen yabancı müşterilerimize yabancı çalışma izni konusunda yardımcı olmaktayız. Bunun için öncelikle ikamet ettikleri ülkedeki Türkiye temsilciliklerine başvurmaları gerekmektedir. Türkiye’de çalışacakları kurum tarafından verilmesi gereken belgeler konusunda danışmanlık sunmaktayız.

http://www.yabancipersonel.info/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir