Ürün Takip Sistemi Nedir?

tarafından
75
Ürün Takip Sistemi Nedir?

Son yıllarda gelişen teknoloji ile her alanda yenilikler artmaya başlamıştır. Bu yeniliklerden biri ise Ürün Takip Sistemi (ÜTS) dir. Bu sistem günümüzde başta sağlık bakanlığı olmak üzere birçok kamu ve özel sektör şirketlerinde kullanılmaktadır. Bu sebeple Ekol Danışmanlık isimli firmamız Ankara merkezli olup, ÜTS kaydı yaptırmak isteyen kişilerin belge ve evraklarının düzenleyip bakanlıklara göndermektedir.

Bunun yanında başvuruların takibi ve sağlık bakanlığı ile siz müşterilerimiz arasındaki iletişimi de Ekol Danışmanlık olarak biz yapmaktayız. Asıl hedefimiz ise önemi giderek artan ÜTS sistemine siz müşterilerimizi kayıt ettirmek ve bu işlemleri en kısa sürede yapmaktır. ÜTS kayıt işlemi için hem firma kaydı hem de bayi kaydı yapmaktayız.

Danışmanlık şirketimiz isteyen herkese bu konuda bilgi vermekte ve özellikle sağlık bakanlığına başvuran kişilerin dosyalarının eksiksiz olması için çalışmalarını profesyonel bir şekilde yapmaktadır yani kısaca danışmanlık şirketimiz ürün takip sistemine başvuran kişi ve kurumlar ile bakanlıklar arasında köprü görevi görerek müşterilerimizin işleri hızlandırmayı amaçlamaktayız. Yaklaşık 10 yıldır da Ankara genelinde siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

http://www.ubburunkayit.com/