Sağlık

Unisex Parfümler

Unisex Parfüm


Hem kadın hem de erkek parfümü olarak kullanılan unisex parfümler farklı notalardan bir araya gelir. Notalar, parfümü zaman içerisinde farklı koku özelliklerine büründürür.

Alt notalar parfümün en yoğun kokusunu içerir. Kalıcılık en çok bun bölümde yer alır. Parfüm seçimi yaparken alt notalara dikkat etmenizi öneriyoruz. unisex parfüm arasındaki temel farklar koku miktarı, kalıcılık ve fiyat olarak yer almaktadır. Bir parfümün konsantrasyonu kalıcılık oranlarını da etkilemektedir. Kokunun hangi kategoriye gireceğini notalar belli eder. Her bir parfümün kalıcılık süresi farklıdır. Kaliteli bir parfümün koku konsantrasyonu arttıkça, fiyatı da aynı şekilde artış göstermektedir.

Chanel Chance

chanel chance Edp, yuvarlak şişe tasarımıyla biliniyor. Tene ve giysilere güçlü bir şekilde tutunan Chanel Chance yüksek kalıcılık performansı gösterebiliyor. Notalarının etkileyiciliği ve birbirleriyle etkileşimi parfümün en büyük sırlarından bir tanesidir. Chanel dünyada iş kadınları tarafından en beğenilen parfümlerin başındadır.

Günlük kullanım için üretilen bu parfüm formuyla farklı giysi kombinlerine kolayca uyum sağlıyor. Bu da özel organizasyonlar da beğenilerin kokulardan biri olmasını sağlıyor. Chanel Chance sayesinde artık farklı kategorilerde parfüm almanıza gerek kalmıyor.

Chanel Bleu

chanel bleu EDP gizemli, çarpıcı ve göz alıcı şişesiyle de adından söz ettiriyor. Kokunun lüksünü hissettiren tasarım manyetik kapağı sayesinde kendiliğinden kapanabiliyor. Meyvelerin canlandırıcı notaları sonrasında tütsü ve odunsu notalarda eklenerek tazelik hissi verir. Narenciye ve ormanların kışkırtıcı kokularının birleşiminden olan Chanel Bleu özgürlüğe adımınızı atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı