eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Türcert İle Sertifikasyon İşlemlerinde Tarafsız Hizmet

Türcert İle Sertifikasyon İşlemlerinde Tarafsız Hizmet

TÜRCERT, kalite, çevre ve güvenlikle alakalı konularda belgelendirme, tesisat, makine ve gereçlerin muayenesi ve test hizmetleri dahilinde ölçüm, test, analiz, muayene, kontrol ve sertifikasyon hizmetleri veren, ciddi, prensipli, yetkili ve tarafsız bir özel kuruluştur. İstanbul Güngören’ de bulunan merkezinde hizmet vermektedir.

Çalışmalarını belli ilke ve prensipler dahilinde gerçekleştiren ve bu ilkelerden asla taviz vermeyen bir anlayışla, tamamen tarafsız, saydam, kurallı ve ciddi bir çizgide hizmet sunan TÜRCERT, mevcut yasal düzenlemeler ışığında harekete ederek, sorumluluğunu aldığı işin tüm gerekliliklerine uygun davranmanın ve işini en iyi şekilde yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Tamamen tarafsız bir kuruluş olan TÜRCERT, belgelendirme hizmetleri kapsamında sistem belgelendirme, ürün belgelendirme ve diğer belgelendirme konularında gerekli denetim, kontrol, test ve ölçümler yaparak, dürüstlük ve güven ilkeleri çerçevesinde çalışmaktadır.

TÜRCERT Hangi Konularda Kalite Belgesi Vermektedir?

Risk Yönetimi, çeviri hizmetleri, toplumsal güvenlik ve iş sürekliliği, tıbbi cihazlar kalite yönetimi, çağrı merkezi, sağlık hizmetleri, kozmetik iyi üretim uygulamaları, demiryolu araçları ve bileşenleri ile 7 yıldız otel belgelendirmeleri konusunda kalite belgesi veren yetkili bir kuruluştur.

Ayrıca, işletmelerin kazanmış olduğu kaliteyi simgeleyen ISO belgelerini almak üzere TÜRCERT ‘e başvuran kuruluşlara, profesyonellik çerçevesinde yapılan gerekli test, kontrol ve işlemler sonucunda, işin niteliğine uygun iso belgesi en kısa sürede verilmektedir.

TÜRCERT hakkında detaylı bilgi almak, süreçleri incelemek ve iletişim kurmak için lütfen https://www.sertifikasyon.com/ adresini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir