eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
TR VDS Hizmeti

TR VDS Hizmeti

TR VDS Hizmeti

Kendi web sitenizi kurmak, çok büyük bir kitleye hitap etmek, özel olarak projelerinizi insanlara sunabilmek için kaliteli bir VDS almanız gerekiyor. Eş zamanlı olarak yüksek miktardaki verilerin yönetilebilir olması, çok sayıda ziyaretçinin web sitesine giriş yaptığında herhangi bir donma ve ulaşım sorunu yaşamaması şarttır. Türkiye’de bu süreci kaliteli sanal sunucu hizmeti verilen platform sayesinde yönetebilirsiniz.

Türkiye’de Avantajlı Sanal Sunucu

Korumalı VDS hizmeti alabilmek için Türkiye’de özel olarak belirlenen indirim oranlarının yer aldığı sanal sunucular için başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Hangi web sitesi için sanal sunucu talebinde bulunulacağını direkt olarak sistemde tanımlayabilir, aktif bir web siteniz yoksa direkt olarak domain ve hosting alabilirsiniz. İndirimli olarak hem VDS hem domain hem de hosting satışlarının tek bir adreste binlerce TL maliyet yerine çok daha uygun fiyatlardan yapılması mümkün oluyor.

Uygun Fiyatlı VDS

Hangi işletim sistemleri bünyesinde web sitesinin sanal sunucusunu yönetebileceğinizi, RAM detaylarını, işlemci detaylarını, SSD kapasitesini ve trafik hacmini öğrenmek için resmi sitelerden yararlanabilirsiniz. Bu süreçte özellikle ürünlere uygun şekilde bir sıralama yapılıyor olması nedeniyle hiçbir mağduriyet yaşamaksızın Türkiye VDS ürün kiralamasını yapabilirsiniz. 1 aylık paketlerin ücretleri, 1 yıllık paket ücretleri, 2 yıllık VDS ücretleri ve özel olarak belirlenen indirim oranları her bir kurumda birbirinden farklı oluyor. Güvenilir, korumalı hizmet verilen şirketlerden alacağınız sanal sunucuyla birlikte milyonlarca kişiye hitap edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir