eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat

Toptan Fidan Satışı

Yüksek kaliteli fidan satışı internet adresimiz üzerinde devam ediyor. Sitemizde farklı türde süs bitkilerinin fidanlarını kolayca satın alabilirsiniz.

Bu adres üzerinden müşterilerimize en iyi ürünü sunabilmek için geçmişten gelen tecrübemizden yararlanmaya devam ediyor. Sitemizde farklı fidan çeşitlerimizi en uygun fiyatlarla sunabiliyoruz. Böylece iklim durumuna en uygun fidan çeşitlerini bulmanıza yardımcı oluyoruz. Kendi üretimimiz olan fidanlarımız her mevsim kullanılabiliyor.

Erguvan Fidanı

Sitemizde farklı tipte fidanlar yer alıyor. Fidanlarımızın tamamı aşılı şekilde yer almaktadır. Erguvan fidanı özellikle parklarda sıklıkla tercih edilen bitkilerden bir tanesidir Erguvan yaprakları göz alıcı güzelliği ile insanları büyülemeye devam ediyor. Erguvan bitkisinin meyveleri fasulye gibi görünür. Kurutulduktan sonra tohum olarak kullanılabilir.

Jakaranda Ağacı Fidanı

Jakaranda fidanı çeşitlerimizi korumalı bir şekilde bulundurarak adreslerinize kadar ulaştırabiliriz. Süs bitkilerimizin tamamı faturalı olarak adreslerinize ulaştırılır. Jakaranda park ve yol boylarında sıklıkla karşımıza çıkar. Bu bitki kış aylarında ise yapraklarını döker. Pek çok bölgede kullanılan bu fidan türünü en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz.

Oya Ağacı

Toptan gönderilen fidanlarımız özel olarak ambalajlanır ve adreslerinize gönderilir. Oya ağacı Asya ülkelerinde sıklıkla tercih edilen bitkilerden bir tanesidir. Park ve bahçelerde sıklıkla tercih edilen bu bitkinin çiçekleri açtığı zaman etrafa güzel bir çehre kazanıdır. Oya ağacı fidanı ve diğer fidan çeşitlerini internet adresimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir