Tom Holland, Russo Kardeşler’in Yeni Filminin Çekim Tarihini Duyurdu

Tom Holland, Russo Kardeşler’in Yeni Filminin Çekim Tarihini Duyurdu

Marvel, dünya çapında gerçekleştirilen büyük kültür etkinliklerine azami önemi gösteren firmalardan biri. Firma, Chicago’da yapılan ACE Comic Con’a Tom Holland, Tessa Thompson, Brie Larson, Chris Hemsworth ve Jake Gyllenhaal gibi isimlerle birlikte katıldı. Oyuncular çeşitli panellerde de yer aldı. 

Bu panellerden birinde yer alan Tom Holland, Avengers: Endgame filminde yönetmen koltuğunda oturan Russo Kardeşler’in yeni filmi Cherry hakkında da açıklama yaptı. Holland, “Cherry, pazartesi günü çekilmeye başlıyor. Bu inanılmaz bir rol. Kitap inanılmaz, senaryo ise daha da iyi. İçine dalmaya ve her şeyimi vermeye hazırım. Ve benim için çok farklı, yani kafamı bile kazıttım. Gerçekten sevdim. Sizi bilmem ama ben gerçekten, gerçekten çok beğendim. Böylesini kontrol etmek çok daha kolay“ dedi. 

Holland ayrıca bu filmde bir uyuşturucu bağımlısını oynayacağını ve bunun daha önce yapmadığı bir şey olduğunu söyledi. Ayrıca Holland bu rol için kardeşiyle birlikte her gün Cleveland’daki veteranlar kulübüne gittiğini söylemişti. 

Holland, bu ay başında yaptığı açıklamada bu film için bir süre Instagram’a ara vereceğini söylemişti. IMDb’ye göre Cherry, savaş sonrası stres bozukluğundan şikayetçi bir ordu doktorunun hikayesini anlatıyor. Eski doktor daha sonra uyuşturucu borçları nedeniyle seri bir banka soyguncusu haline geliyor.

Filmin senaryosunu Jessica Goldberg yapıyor. Film, aynı isme sahip bir Nico Walker romanından uyarlanıyor. 

Filmin 2020 yılında yayınlanması bekleniyor. Spider-Man 3 ise 16 Temmuz 2021’de vizyonda olacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir