Tekcan Avukat Bürosu

Tekcan Avukat Bürosu

Avukatla yapılacak görüşmeler için İstanbul’da Bakırköy’de bulunan Dünya Ticaret Merkezi binasındaki Tekcan Avukat Bürosu ile görüşmek için randevu alınabilir. Miras avukatı arayan kişiler tarafından Tekcan Hukuk Bürosu bünyesinde özellikle davanın nasıl bir yapıya sahip olacağıyla ilgili görüşmeler gerçekleştirilebiliyor. Çok uygun fiyatlarla hizmet talep edebileceğiniz gibi, kısa süre içerisinde şikayetlerinizin ve dava açılmasını istediğiniz durumların incelenmesiyle birlikte sonuca ulaşılacaktır.

İstanbul’da İş Hukuku Avukatı

İstediğiniz her zaman için danışmanlarla iletişime geçebilir ve detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Sadece direkt olarak miras davaları için değil, özellikle iş hukukuavukatı arayan kişiler için de İstanbul genelinde hizmet veriliyor. Farklı şehirlerden gelen ve davalarının açılması için başvuruda bulunanların da büyük bir kısmı için özel hizmet verilebiliyor. Davaların başarılı sonuçlanması için gerekli olan tüm çalışmaları yürütecek olan avukatınızla görüşmek için Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında, belirtilen hizmet saatlerinde büroya gelebilirsiniz.

Pazar günleri kapalı olan büroda işlem yapılmıyor. Hafta içerisinde ve Cumartesi günlerine yönelik verilebilen randevularla iş hukuku ve iş kazaları da dahil olmak üzere pek çok durum üzerinde yardım alabilirsiniz. Sadece iş hukuku için değil, aynı zamanda sözleşme hukuku ve şirketler kanunu ile ilgili destek alma olanağınız bulunuyor.

İstanbul’da Aile Hukuku Avukatı

Çok uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz şekilde Tekcan Hukuk Bürosu bünyesinde özellikle pek çok dava üzerine çalışmalar sürdürülüyor. Şirket avukatı olarak da anlaşılabilecek bir çalışma süreci bulunması nedeniyle, özellikle de yüksek tutarlarda ödeme yapılması gerekmeksizin bilgi alınabiliyor. İletişim numaraları arasında yer alan Tekcan Hukuk Bürosu: +90 532 211 57 25 numaralı telefondan erişime açık durumdadır. Türkiye genelinde müşterilerin İstanbul’da görüşmelerle dava talebinde bulunması mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir