Tehlikeli Madde Güvenliği Hakkında Merak Edilenler

tarafından
52
Tehlikeli Madde Güvenliği Hakkında Merak Edilenler

Tehlikeli madde güvenliği, Türkiye’de birçok işletmenin alması gereken önlemleri ifade eder. Bu işletmeler, üretim, yükleme, taşıma, boşaltım, pazarlama ve ayrıca hastane, kozmetik ve kimya sektörleridir. Ülkemizde tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti alabilmek için, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetki verilmiş olan kuruluş, avrupatmgd.com’ dur. İşletmeler, tehlikeli madde güvenliği ile ilgili tüm bilgileri firma internet adresini inceleyerek öğrenebilirler.

Firmanın Faaliyetleri

Firma, işletmelere tehlikeli madde güvenliği konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir. İşletmeler için gerekli olan tmgd hizmetinin, kısa süre içerisinde kurulmasını sağlamaktadır. İşletmelerin para cezası ödemesini engeller. İşletmelerin itibar kaybına uğramasını engeller. Kanunen zorunlu olan tehlikeli madde güvenliği ile ilgili, sektörel özelliklere uygun olan çözümleri kısa sürede çözer. Tehlikeli madde güvenliği konusunda tüm sektörler için gerekli olan yetki belgesini, işletmeler adına almaktadır.

Tehlikeli Madde Güvenliğinde Bilgi Sahibi Olmak

Firma tehlikeli madde güvenliği konusunda, tüm Türkiye’de bulunan fabrika, tesis ve işletmelere (0850)577 97 22 nolu telefon aracılığıyla bilgilendirme yapmaktadır. Kara, deniz ve hava yolu taşımacılığında, tmgdk konusunda net bilgiler sunmaktadır. İşletmenizin hangi tehlikeli madde güvenlik yetki belgesi alması gerektiğini, firma ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Sorumluluğunun bilincinde personelleri ile en etkili hizmeti sunan firmaya, internet sitesi aracılığı ile de ulaşarak, konu detaylarını öğrenebilirsiniz. Tehlikeli madde güvenliği konusunda Avrupalı şirketleri düzeyinde hizmet almak için firmaya ulaşınız.

https://www.avrupatmgd.com/