Tarafsız Oto Ekspertiz

Tarafsız Oto Ekspertiz

Tüm sektörlerde ekspertiz işlemleri yapılabildiği gibi araç alım satım sektöründe de ekspertiz işlemlerinin önemi her geçen gün daha fazla olmaktadır. ekspertiz işlemleri alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Kavacık oto ekspertiz araçlarınızın kontrollerini 9 yıldır başarılı bir şekilde yapmakta ve insanlara araçları hakkında detaylı bilgileri sözlü ve yazılı olarak sunmaktadır. Kavacık araç ekspertiz tüm ekiplerini ekspertiz işlemlerinde kullanılan modern test cihazları ve yazılımlarını kullanma ve araç bakımı konusunda sürekli eğitimlere tabi tutarak hizmet kalitesini artırmaya çalışmaktadır.

Neden Ekspertiz

İkinci el araç ticaretinde insanların bazıları ekspertize para vermemek için araçlarını kendilerince kontrol ederek satın almaya çalışırlar. Ekspertiz işlemleri zorunlu bir işlem değildir, isteyen yaptırmaktadır. Beykoz oto ekspertiz oto bakım iş yeri olarak satın almaya karar verdiğiniz aracınızın tüm kontrollerini elektronik cihaz ve ekipmanları ile kontrol ederek insanların gözle göremeyecekleri ya da anlayamayacakları hataları ve arıza durumlarını tespit ederek raporlamaktadır. Beykoz araç ekspertiz iş yerimizde motor performans testi, fren testi, boya testi, süspansiyon testi gibi tüm işlemler bilgisayar programlı cihazlar tarafından yapılmaktadır.

Sizi Bilgilendirelim

Araç alım satım işlemlerinde satıcılar bazı süslü laflarla insanlara araçlarını hatasız ve kazasız olarak göstermeye çalışabilir. Alıcının bu sözlere göre değil yaptıracağı ekspertiz işlemi sonucu çıkan rapora göre aracı satın alması hem güven hem de ekonomik açıdan avantajına olacaktır. Kavacikotoekspertiz.com sitemizde ekspertiz işlemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir