Son Dakika Transfer Gelişmeleri

tarafından
64
Son Dakika Transfer Gelişmeleri

Curaçao lisansı ile hizmet sağlayan site bonus promosyonları ile üyelerini memnun ediyor. Sitede birbirinden farklı seçeneklere sahip bonus programları yapılmış durumda. Üyelerine özel olarak hazırladığı 20 TL bonus seçeneği bulunuyor. Bu bonusdan yarar sağlamak isteyen üyeler Mehmetçik Vakfına 10 TL bağış da bulunmaları gerekiyor.

Site yapmış dolduğu bu promosyon ile hem üyelerine memnuniyet veriyor hem de Mehmetçik vakfı için kampanya sunmuş oluyor. Ayrıca yatırı yöntemleri arasında bulunan bitcoin ile yatırım yapmanız halinde % 20 bonus kazanımı sağlayabilirsiniz. QR kod ve Cep bank yatırımınız için % 10 yatırım bonusu, Ön ödemeli kartlar ile yapacağınız yatırım için % 50 yatırım bonusu kazanmanız mümkün oluyor.

Beton Oyun Seçenekleri

Kaliteli oyunları ile adından söz ettiren Betgram beton oyunları ile eğlenceli oyun imkanı veriyor. Beton oyunları bölümünde casino severler için Poker, Baccarat, Şanslı 5, Şanslı 7, şanslı 6, Zar, Zar düellosu gibi oyun seçenekleri yer alıyor. Günün her saati eğlenceli vakit geçirmek için siteye üye olabilirsiniz.

http://www.betgramgir.com/