Simultane Çeviri Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Simultane Çeviri Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Günümüzde, özellikle uluslararası katılımcıların katıldığı, toplantı, seminer ve toplantılarda anlık veya diğer adıyla simultane olarak çeviri yapılması çok önemlidir. Bu sebeple Simtek Conference isimli firmamız alanında uzman kadrosuyla, Simultane çeviri konusunda her etkinlik için özel cihazlar üretmekteyiz. Simultane tercüme, ses yalıtımı olan kapalı bir alan, özel kulaklık ve mikrofonlar ile yapılır ve bu şekilde dinleyicilere de özel kulaklıklar ile çeviriler aktarılır. Burada en önemli nokta, çeviri yaparken kullanılan cihazların kaliteli olmasıdır.

Firmamız Bosch İntegrus DCN ürünlerini kullanmakta ve bu sebeple de kaliteli anlık çeviriler yapabilmekteyiz. Bu cihazlar ile şu an ses kalitesinde en üst düzeyi yakalamış bulunmaktayız. Yaptığımız anlık çeviriler ile birçok dile aynı anda çeviri yapan elektronik altyapımız da hazır bulunmaktadır. Şirketimiz genel olarak Uluslararası toplantılar, önemli akademik konferanslar, siyasilerin basın toplantıları ve ürünlerin lansman toplantıları gibi çok önemli etkinliklerde hizmet vermektedir.

Alanında uzman çalışanlarımız ile istenilen her dilde, her yerde ve her koşulda müşterilerimize sorunsuz bir çeviri imkânı sunmaktayız. Bu sebeple sektörde en çok güvenilen ve tercih edilen şirket konumunda bulunmaktayız.

http://www.simultanesistem.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir