Şiir Yolculuğu

Şiir Yolculuğu

Edebiyatın en özel kısmı birbirine kafiye ile uyan şiirlerdir. Şiir yazmak ve okumak insanı rahatlatırken, başka yerlere de götürür. Her şeye veya herkese şiirler yazılabilir. Duygu ve düşüncelerin kaleme alınmasıyla başlayan bu serüven karşıya geçirilen duyguyla son bulur. Her şiirin mutlaka bir öyküsü vardır. Özellikle aşk şiirleri derinden etikler. Sevgiliye duyulan özlem ve sevgi mısralara dökülür. Bunu de en iyi yansıtan siirperisi.net adresidir. Aradığınız ve şiirlerini okumaktan hiç sıkılmayacağınız şairleri bu sitede bulabilirsiniz. Zamanın içinde geçmişe gitmek veya geleceği hayal etmek şiirlerle mümkün olurken, bu site sayesinde kendinizi bulacaksınız. Sitemizin en özel yanı duygusal okurlarımızın olmasıdır. Bizi yalnız bırakmayan değerli okuyucularımız her zaman tek tıkla tüm değerli şiirlerimize ulaşabilirler.

Şiirle Gelen Hayat

Değerli ve önemli şairlerin tüm şiirleri alfabetik sırayla siirperisi.net adresinde yer almaktadır. Şiir yazmanın verdiği hazzı okurken de alacağınızdan çok eminiz. Hayatın içinden bazı kesitleri koparıp almak şiirle sentezlemek bazen en doğal ilaçtır. Ruhu besler ve büyütür. Farkında olmadan çok özel anlara gidersiniz. Sadece değerli şairlerin değil sizden gelen şiirlerinde yayımını severek yapıyoruz. Sizden gelenler kısmımızda çok kıymetli eserler de yer almaktadır. Bizlere yazıp gönderebilirsiniz. Yazdığınız şiirlerin tarzı hiç önemli değildir. Yeter ki duygu yüklü olsun. Sizi ve düşüncelerinizi yansıtması ve okuyucuya geçirmesi en önemli kısmıdır.

Şairlerin Yeniden Doğuşu

Şiir sitemizde birbirinden değerli isimler yer almaktadır. Çok özel zamanlarında yazdıkları şiirler sergilenir. Behçet Necatigil, Aziz Nesin, Necip fazıl Kısakürek ve Nazım Hikmet gibi çok kıymetli şairler yer almaktadır. Uzun yıllar önce yazsalar bile anıları hatıraları her zaman şiirlerinde yaşayacaktır. Siz kıymetli okuyucularımızda bu site sayesinde diledikleri anda bu eşsiz eserlere ulaşma fırsatı yakalayacaklardır. Yeniden doğmak ve her gün yeni okuyucularla tanışmak site olarak tek temennimizdir. Sayfamıza gelen her konuğun bizde inanılmaz bir değeri vardır. Sanat adına, şiir adına, edebiyat adına hep birlikte olmaktan büyük mutluluk duyarız. Ünlü şairler size artık çok daha yakınlar. Sitemize gelerek hayatı şiir kısmında yaşayın.

http://www.siirperisi.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir